COUP ESTETIC S.R.L.

Radiată din 17 decembrie 2025. Această firmă nu mai este în funcțiune.

COUP ESTETIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40344402, Nr. Reg. Com. J40/18135/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8622 - Activitati de asistenta medicala specializata. Societatea a fost înființată la data de 21 decembrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PARIS, NR.61A, CAMERA 2, ET.1, AP.3. Societatea este radiată din data de 17 decembrie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COUP ESTETIC S.R.L.
CUI
40344402
Stare
Radiată din 17 decembrie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J40/18135/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 decembrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. PARIS, NR.61A, CAMERA 2, ET.1, AP.3
Cod CAEN
8622
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta medicala specializata

Situații financiare

În 2024, COUP ESTETIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 479.899 lei, un profit net de 22.927 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20182019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 73.906 lei2021 · Cifra de afaceri: 267.132 lei2022 · Cifra de afaceri: 339.347 lei2023 · Cifra de afaceri: 459.610 lei2024 · Cifra de afaceri: 479.899 lei2018 · Profit net: 0 lei2019 · Profit net: −8.533 lei2020 · Profit net: −13.502 lei2021 · Profit net: 21.153 lei2022 · Profit net: −23.223 lei2023 · Profit net: −36.921 lei2024 · Profit net: 22.927 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 73.906 lei20202021: 267.132 lei20212022: 339.347 lei20222023: 459.610 lei20232024: 479.899 lei480 mii2024
Profit net lei
2018: 0 lei20182019: −8.533 lei20192020: −13.502 lei20202021: 21.153 lei20212022: −23.223 lei20222023: −36.921 lei−37 mii20232024: 22.927 lei23 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru COUP ESTETIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 479.899 lei în creștere față de 2023 22.927 lei în creștere față de 2023 153.925 lei în scădere față de 2023 47.423 lei 68.604 lei −37.898 lei 1
2023 459.610 lei în creștere față de 2022 −36.921 lei în scădere față de 2022 184.258 lei în creștere față de 2022 67.432 lei 56.611 lei −60.826 lei 1
2022 339.347 lei în creștere față de 2021 −23.223 lei în scădere față de 2021 102.921 lei în creștere față de 2021 1.845 lei 76.971 lei −23.905 lei 1
2021 267.132 lei în creștere față de 2020 21.153 lei în creștere față de 2020 44.371 lei în scădere față de 2020 2.807 lei 40.882 lei −682 lei —
2020 73.906 lei −13.502 lei în scădere față de 2019 51.413 lei în creștere față de 2019 3.769 lei 25.809 lei −21.835 lei —
2019 — −8.533 lei în scădere față de 2018 11.000 lei în creștere față de 2018 — 2.667 lei −8.333 lei —
2018 — 0 lei 217 lei 217 lei 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare