COVER TEAM SOLUTIONS S.R.L.

COVER TEAM SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42246400, Nr. Reg. Com. J2020000667232. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6622 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 12 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, ALEEA CASTANILOR, NR.3, cod poștal 077190. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COVER TEAM SOLUTIONS S.R.L.
CUI
42246400
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000667232
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 februarie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. VOLUNTARI, ALEEA CASTANILOR, NR.3
Cod poștal
077190
Cod CAEN
6622
Domeniu de activitate
Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari

Situații financiare

În 2025, COVER TEAM SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 199.725 lei, un profit net de 160.983 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 82.225 lei2021 · Cifra de afaceri: 154.957 lei2022 · Cifra de afaceri: 186.020 lei2023 · Cifra de afaceri: 119.714 lei2024 · Cifra de afaceri: 120.857 lei2025 · Cifra de afaceri: 199.725 lei2020 · Profit net: 78.090 lei2021 · Profit net: 148.458 lei2022 · Profit net: 177.639 lei2023 · Profit net: 96.775 lei2024 · Profit net: 96.805 lei2025 · Profit net: 160.983 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 82.225 lei20202021: 154.957 lei20212022: 186.020 lei20222023: 119.714 lei20232024: 120.857 lei20242025: 199.725 lei200 mii2025
Profit net lei
2020: 78.090 lei20202021: 148.458 lei20212022: 177.639 lei178 mii20222023: 96.775 lei20232024: 96.805 lei20242025: 160.983 lei161 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru COVER TEAM SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 199.725 lei în creștere față de 2024 160.983 lei în creștere față de 2024 18.076 lei în scădere față de 2024 899 lei 178.281 lei 161.223 lei —
2024 120.857 lei în creștere față de 2023 96.805 lei în creștere față de 2023 41.617 lei în creștere față de 2023 — 138.419 lei 97.045 lei —
2023 119.714 lei în scădere față de 2022 96.775 lei în scădere față de 2022 21.515 lei în scădere față de 2022 — 118.451 lei 97.016 lei —
2022 186.020 lei în creștere față de 2021 177.639 lei în creștere față de 2021 104.647 lei în creștere față de 2021 — 282.945 lei 178.387 lei —
2021 154.957 lei în creștere față de 2020 148.458 lei în creștere față de 2020 596 lei în scădere față de 2020 — 161.344 lei 160.748 lei —
2020 82.225 lei 78.090 lei 1.036 lei — 79.326 lei 78.290 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare