COVRIGĂRIE S.R.L.

COVRIGĂRIE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 39516423, Nr. Reg. Com. J21/327/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1072 - Fabricarea biscuitilor si piscoturilor; fabricarea prajiturilor si a produselor conservate de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 20 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT AMARA ORŞ. AMARA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.90, cod poștal 927020. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
COVRIGĂRIE S.R.L.
CUI
39516423
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/327/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iunie 2018
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT AMARA ORŞ. AMARA, STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.90
Cod poștal
927020
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1072
Domeniu de activitate
Fabricarea biscuitilor si piscoturilor; fabricarea prajiturilor si a produselor conservate de patiserie

Situații financiare

În 2025, COVRIGĂRIE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 107.719 lei, o pierdere netă de 26.109 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 41.712 lei2020 · Cifra de afaceri: 65.716 lei2021 · Cifra de afaceri: 98.348 lei2022 · Cifra de afaceri: 108.905 lei2023 · Cifra de afaceri: 116.001 lei2024 · Cifra de afaceri: 107.421 lei2025 · Cifra de afaceri: 107.719 lei2018 · Profit net: −470 lei2019 · Profit net: 6.762 lei2020 · Profit net: −20.683 lei2021 · Profit net: 14.338 lei2022 · Profit net: 1.679 lei2023 · Profit net: −16.741 lei2024 · Profit net: −24.840 lei2025 · Profit net: −26.109 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 41.712 lei20192020: 65.716 lei20202021: 98.348 lei20212022: 108.905 lei20222023: 116.001 lei116 mii20232024: 107.421 lei20242025: 107.719 lei108 mii2025
Profit net lei
2018: −470 lei'182019: 6.762 lei'192020: −20.683 lei'202021: 14.338 lei14 mii'212022: 1.679 lei'222023: −16.741 lei'232024: −24.840 lei'242025: −26.109 lei−26 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru COVRIGĂRIE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 107.719 lei în creștere față de 2024 −26.109 lei în scădere față de 2024 72.903 lei în creștere față de 2024 — 36.017 lei −36.886 lei 2
2024 107.421 lei în scădere față de 2023 −24.840 lei în scădere față de 2023 47.487 lei în creștere față de 2023 — 3.773 lei −43.714 lei 2
2023 116.001 lei în creștere față de 2022 −16.741 lei în scădere față de 2022 32.631 lei în creștere față de 2022 — 15.955 lei −16.676 lei 2
2022 108.905 lei în creștere față de 2021 1.679 lei în scădere față de 2021 29.237 lei în creștere față de 2021 — 29.606 lei 369 lei 2
2021 98.348 lei în creștere față de 2020 14.338 lei în creștere față de 2020 23.648 lei în scădere față de 2020 — 24.096 lei 448 lei 2
2020 65.716 lei în creștere față de 2019 −20.683 lei în scădere față de 2019 30.591 lei în creștere față de 2019 533 lei 16.168 lei −13.890 lei 2 în creștere față de 2019
2019 41.712 lei 6.762 lei în creștere față de 2018 5.499 lei în creștere față de 2018 2.235 lei 10.056 lei 6.792 lei 1
2018 — −470 lei 751 lei 160 lei 621 lei 30 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare