CR CLEANING SERVICES S.R.L.

CR CLEANING SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 43336927, Nr. Reg. Com. J35/3429/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8121 - Activitati generale de curatenie a cladirilor. Societatea a fost înființată la data de 16 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GHEORGHE ASACHI, NR.21, AP.8, cod poștal 300109. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CR CLEANING SERVICES S.R.L.
CUI
43336927
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/3429/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 noiembrie 2020
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. GHEORGHE ASACHI, NR.21, AP.8
Cod poștal
300109
Cod CAEN
8121
Domeniu de activitate
Activitati generale de curatenie a cladirilor

Situații financiare

În 2025, CR CLEANING SERVICES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 206.904 lei, un profit net de 26.069 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 3.175 lei2021 · Cifra de afaceri: 49.560 lei2022 · Cifra de afaceri: 164.210 lei2023 · Cifra de afaceri: 89.746 lei2024 · Cifra de afaceri: 201.520 lei2025 · Cifra de afaceri: 206.904 lei2020 · Profit net: −505 lei2021 · Profit net: 36.836 lei2022 · Profit net: 90.022 lei2023 · Profit net: −17.318 lei2024 · Profit net: 50.353 lei2025 · Profit net: 26.069 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 3.175 lei20202021: 49.560 lei20212022: 164.210 lei20222023: 89.746 lei20232024: 201.520 lei20242025: 206.904 lei207 mii2025
Profit net lei
2020: −505 lei20202021: 36.836 lei20212022: 90.022 lei90 mii20222023: −17.318 lei−17 mii20232024: 50.353 lei20242025: 26.069 lei26 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CR CLEANING SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 206.904 lei în creștere față de 2024 26.069 lei în scădere față de 2024 61.027 lei în creștere față de 2024 — 87.296 lei 26.269 lei 3 în creștere față de 2024
2024 201.520 lei în creștere față de 2023 50.353 lei în creștere față de 2023 24.700 lei în creștere față de 2023 — 184.288 lei 159.588 lei 2
2023 89.746 lei în scădere față de 2022 −17.318 lei în scădere față de 2022 20.934 lei în creștere față de 2022 — 130.169 lei 109.235 lei 2
2022 164.210 lei în creștere față de 2021 90.022 lei în creștere față de 2021 15.397 lei în creștere față de 2021 534 lei 141.416 lei 126.553 lei 2
2021 49.560 lei în creștere față de 2020 36.836 lei în creștere față de 2020 1.457 lei în creștere față de 2020 — 37.988 lei 36.531 lei —
2020 3.175 lei −505 lei 545 lei — 240 lei −305 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare