CRAFT ENGINEERING SRL

CRAFT ENGINEERING SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38336106, Nr. Reg. Com. J2017017238409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 11 octombrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PECHEA, NR.32-36, CAMERA 8 (BIROUL NR. 8), ET.5, cod poștal 013982. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAFT ENGINEERING SRL
CUI
38336106
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017017238409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 octombrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR PECHEA, NR.32-36, CAMERA 8 (BIROUL NR. 8), ET.5
Cod poștal
013982
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CRAFT ENGINEERING SRL a raportat o cifră de afaceri de 6.976.410 lei, un profit net de 2.999.073 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.8,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 250.505 lei2019 · Cifra de afaceri: 3.718.387 lei2020 · Cifra de afaceri: 4.610.550 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.240.730 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.808.082 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.398.502 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.019.054 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.976.410 lei2018 · Profit net: 242.493 lei2019 · Profit net: 900.850 lei2020 · Profit net: −336.156 lei2021 · Profit net: −351.610 lei2022 · Profit net: −845.970 lei2023 · Profit net: −496.474 lei2024 · Profit net: 715.042 lei2025 · Profit net: 2.999.073 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 250.505 lei'182019: 3.718.387 lei'192020: 4.610.550 lei'202021: 1.240.730 lei'212022: 1.808.082 lei'222023: 1.398.502 lei'232024: 3.019.054 lei'242025: 6.976.410 lei7,0 mil.'25
Profit net lei
2018: 242.493 lei'182019: 900.850 lei'192020: −336.156 lei'202021: −351.610 lei'212022: −845.970 lei−846 mii'222023: −496.474 lei'232024: 715.042 lei'242025: 2.999.073 lei3,0 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru CRAFT ENGINEERING SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.976.410 lei în creștere față de 2024 2.999.073 lei în creștere față de 2024 4.699.252 lei în creștere față de 2024 2.093.735 lei 4.079.910 lei 1.480.486 lei 5 în scădere față de 2024
2024 3.019.054 lei în creștere față de 2023 715.042 lei în creștere față de 2023 4.139.241 lei în creștere față de 2023 2.013.871 lei 844.937 lei −1.274.144 lei 6
2023 1.398.502 lei în scădere față de 2022 −496.474 lei în creștere față de 2022 3.254.430 lei în creștere față de 2022 1.389.614 lei 588.435 lei −1.276.141 lei 6
2022 1.808.082 lei în creștere față de 2021 −845.970 lei în scădere față de 2021 2.893.349 lei în scădere față de 2021 1.696.659 lei 412.316 lei −779.668 lei 6 în scădere față de 2021
2021 1.240.730 lei în scădere față de 2020 −351.610 lei în scădere față de 2020 3.157.123 lei în creștere față de 2020 1.346.948 lei 1.875.842 lei 66.302 lei 10 în scădere față de 2020
2020 4.610.550 lei în creștere față de 2019 −336.156 lei în scădere față de 2019 2.171.741 lei în creștere față de 2019 85.593 lei 2.735.034 lei 649.491 lei 35 în creștere față de 2019
2019 3.718.387 lei în creștere față de 2018 900.850 lei în creștere față de 2018 1.139.708 lei în creștere față de 2018 125.097 lei 2.157.653 lei 1.143.543 lei 27
2018 250.505 lei 242.493 lei 7.515 lei — 250.208 lei 242.693 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare