CRAFT SOLUTIONS SOFTWARE S.R.L.

CRAFT SOLUTIONS SOFTWARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38909173, Nr. Reg. Com. J2018002553404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6210 - Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca. Societatea a fost înființată la data de 22 februarie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL 13 SEPTEMBRIE, NR.90, COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL GRAND. TRONSONUL 1, ET.7. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAFT SOLUTIONS SOFTWARE S.R.L.
CUI
38909173
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018002553404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 februarie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, CAL 13 SEPTEMBRIE, NR.90, COMPLEXUL MULTIFUNCTIONAL GRAND. TRONSONUL 1, ET.7
Cod CAEN
6210
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca

Situații financiare

În 2025, CRAFT SOLUTIONS SOFTWARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.420.853 lei, un profit net de 47.921 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 283.720 lei2019 · Cifra de afaceri: 827.841 lei2020 · Cifra de afaceri: 944.678 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.045.397 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.020.168 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.005.824 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.025.111 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.420.853 lei2018 · Profit net: −113.860 lei2019 · Profit net: 117.251 lei2020 · Profit net: 328.577 lei2021 · Profit net: 241.190 lei2022 · Profit net: 254.735 lei2023 · Profit net: 222.552 lei2024 · Profit net: 124.182 lei2025 · Profit net: 47.921 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 283.720 lei'182019: 827.841 lei'192020: 944.678 lei'202021: 1.045.397 lei'212022: 1.020.168 lei'222023: 1.005.824 lei'232024: 1.025.111 lei'242025: 1.420.853 lei1,4 mil.'25
Profit net lei
2018: −113.860 lei−114 mii'182019: 117.251 lei'192020: 328.577 lei329 mii'202021: 241.190 lei'212022: 254.735 lei'222023: 222.552 lei'232024: 124.182 lei'242025: 47.921 lei48 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CRAFT SOLUTIONS SOFTWARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.420.853 lei în creștere față de 2024 47.921 lei în scădere față de 2024 829.213 lei în creștere față de 2024 2.081.450 lei 341.342 lei 1.598.052 lei 4 în creștere față de 2024
2024 1.025.111 lei în creștere față de 2023 124.182 lei în scădere față de 2023 447.269 lei în scădere față de 2023 1.794.084 lei 201.964 lei 1.550.130 lei 3
2023 1.005.824 lei în scădere față de 2022 222.552 lei în scădere față de 2022 530.239 lei în scădere față de 2022 1.729.717 lei 225.068 lei 1.425.948 lei 3 în creștere față de 2022
2022 1.020.168 lei în scădere față de 2021 254.735 lei în creștere față de 2021 717.742 lei în creștere față de 2021 1.666.515 lei 253.293 lei 1.203.396 lei 2
2021 1.045.397 lei în creștere față de 2020 241.190 lei în scădere față de 2020 526.212 lei în scădere față de 2020 1.282.801 lei 191.293 lei 948.660 lei 2 în scădere față de 2020
2020 944.678 lei în creștere față de 2019 328.577 lei în creștere față de 2019 634.470 lei în creștere față de 2019 857.839 lei 172.434 lei 398.220 lei 3
2019 827.841 lei în creștere față de 2018 117.251 lei în creștere față de 2018 379.564 lei în creștere față de 2018 349.022 lei 97.894 lei 69.643 lei 3 în creștere față de 2018
2018 283.720 lei −113.860 lei 176.990 lei 9.482 lei 53.547 lei −112.860 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare