CRAFT SYSTEMS S.R.L.

Activitate suspendată din 14 ianuarie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CRAFT SYSTEMS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41433974, Nr. Reg. Com. J40/9695/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 24 iulie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR COL ŞTEFAN STOIKA, BL.17A, SC.A, ET.4, AP.16. Societatea are activitatea suspendată din data de 14 ianuarie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAFT SYSTEMS S.R.L.
CUI
41433974
Stare
Activitate suspendată din 14 ianuarie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J40/9695/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 iulie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR COL ŞTEFAN STOIKA, BL.17A, SC.A, ET.4, AP.16
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, CRAFT SYSTEMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 457.373 lei, un profit net de 357.790 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 65.566 lei2020 · Cifra de afaceri: 229.469 lei2021 · Cifra de afaceri: 183.411 lei2022 · Cifra de afaceri: 538.015 lei2023 · Cifra de afaceri: 460.016 lei2024 · Cifra de afaceri: 621.049 lei2025 · Cifra de afaceri: 457.373 lei2019 · Profit net: 59.529 lei2020 · Profit net: 213.144 lei2021 · Profit net: 176.296 lei2022 · Profit net: 466.167 lei2023 · Profit net: 355.199 lei2024 · Profit net: 507.330 lei2025 · Profit net: 357.790 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 65.566 lei20192020: 229.469 lei20202021: 183.411 lei20212022: 538.015 lei20222023: 460.016 lei20232024: 621.049 lei621 mii20242025: 457.373 lei457 mii2025
Profit net lei
2019: 59.529 lei20192020: 213.144 lei20202021: 176.296 lei20212022: 466.167 lei20222023: 355.199 lei20232024: 507.330 lei507 mii20242025: 357.790 lei358 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CRAFT SYSTEMS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 457.373 lei în scădere față de 2024 357.790 lei în scădere față de 2024 24.943 lei în creștere față de 2024 2.800 lei 380.173 lei 358.030 lei 1
2024 621.049 lei în creștere față de 2023 507.330 lei în creștere față de 2023 12.021 lei în scădere față de 2023 4.400 lei 515.191 lei 507.570 lei 1
2023 460.016 lei în scădere față de 2022 355.199 lei în scădere față de 2022 36.926 lei în creștere față de 2022 153 lei 392.212 lei 355.439 lei 1
2022 538.015 lei în creștere față de 2021 466.167 lei în creștere față de 2021 1.820 lei în scădere față de 2021 1.323 lei 466.904 lei 466.407 lei 1
2021 183.411 lei în scădere față de 2020 176.296 lei în scădere față de 2020 15.172 lei în creștere față de 2020 3.739 lei 187.969 lei 176.536 lei —
2020 229.469 lei în creștere față de 2019 213.144 lei în creștere față de 2019 5.214 lei în creștere față de 2019 — 228.277 lei 213.384 lei —
2019 65.566 lei 59.529 lei 1.888 lei — 61.617 lei 59.729 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare