CRAFT & TASTE S.R.L.

CRAFT & TASTE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 39018143, Nr. Reg. Com. J23/5499/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 14 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. MARAMUREŞ, NR.22, ET.1, AP.6, cod poștal 075100. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAFT & TASTE S.R.L.
CUI
39018143
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J23/5499/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 martie 2018
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. MARAMUREŞ, NR.22, ET.1, AP.6
Cod poștal
075100
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, CRAFT & TASTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 270.400 lei, un profit net de 179.004 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 26.800 lei2021 · Cifra de afaceri: 198.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 297.426 lei2023 · Cifra de afaceri: 224.100 lei2024 · Cifra de afaceri: 200.517 lei2025 · Cifra de afaceri: 270.400 lei2020 · Profit net: 25.413 lei2021 · Profit net: 185.636 lei2022 · Profit net: 277.055 lei2023 · Profit net: 155.248 lei2024 · Profit net: 109.726 lei2025 · Profit net: 179.004 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 26.800 lei20202021: 198.500 lei20212022: 297.426 lei297 mii20222023: 224.100 lei20232024: 200.517 lei20242025: 270.400 lei270 mii2025
Profit net lei
2020: 25.413 lei20202021: 185.636 lei20212022: 277.055 lei277 mii20222023: 155.248 lei20232024: 109.726 lei20242025: 179.004 lei179 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CRAFT & TASTE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 270.400 lei în creștere față de 2024 179.004 lei în creștere față de 2024 339.556 lei în scădere față de 2024 1.657 lei 626.869 lei 288.970 lei 1
2024 200.517 lei în scădere față de 2023 109.726 lei în scădere față de 2023 373.422 lei în creștere față de 2023 2.704 lei 480.684 lei 109.966 lei 1
2023 224.100 lei în scădere față de 2022 155.248 lei în scădere față de 2022 21.432 lei în creștere față de 2022 — 434.449 lei 413.017 lei 1
2022 297.426 lei în creștere față de 2021 277.055 lei în creștere față de 2021 2.888 lei în scădere față de 2021 — 280.223 lei 277.335 lei 1
2021 198.500 lei în creștere față de 2020 185.636 lei în creștere față de 2020 3.782 lei în creștere față de 2020 — 213.562 lei 209.780 lei —
2020 26.800 lei 25.413 lei 2.816 lei — 26.960 lei 24.144 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare