CRAMA CRUCEA ALBĂ S.R.L.

CRAMA CRUCEA ALBĂ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 41121166, Nr. Reg. Com. J2019000951023. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1102 - Fabricarea vinurilor din struguri. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, ORŞ. PÂNCOTA, BLD. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.74, cod poștal 315600. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAMA CRUCEA ALBĂ S.R.L.
CUI
41121166
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000951023
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2019
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, ORŞ. PÂNCOTA, BLD. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.74
Cod poștal
315600
Cod CAEN
1102
Domeniu de activitate
Fabricarea vinurilor din struguri

Situații financiare

În 2025, CRAMA CRUCEA ALBĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.670 lei, o pierdere netă de 5.291 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 11.845 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.631 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.519 lei2023 · Cifra de afaceri: 28.187 lei2024 · Cifra de afaceri: 40.009 lei2025 · Cifra de afaceri: 44.670 lei2019 · Profit net: −10.096 lei2020 · Profit net: −27.854 lei2021 · Profit net: −15.372 lei2022 · Profit net: −8.793 lei2023 · Profit net: −8.913 lei2024 · Profit net: −1.924 lei2025 · Profit net: −5.291 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 11.845 lei20202021: 20.631 lei20212022: 25.519 lei20222023: 28.187 lei20232024: 40.009 lei20242025: 44.670 lei45 mii2025
Profit net lei
2019: −10.096 lei20192020: −27.854 lei−28 mii20202021: −15.372 lei20212022: −8.793 lei20222023: −8.913 lei20232024: −1.924 lei20242025: −5.291 lei−5 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CRAMA CRUCEA ALBĂ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 44.670 lei în creștere față de 2024 −5.291 lei în scădere față de 2024 149.209 lei în creștere față de 2024 29.165 lei 42.002 lei −78.042 lei —
2024 40.009 lei în creștere față de 2023 −1.924 lei în creștere față de 2023 146.609 lei în creștere față de 2023 33.314 lei 40.544 lei −72.751 lei —
2023 28.187 lei în creștere față de 2022 −8.913 lei în scădere față de 2022 145.291 lei în creștere față de 2022 33.801 lei 40.662 lei −70.828 lei —
2022 25.519 lei în creștere față de 2021 −8.793 lei în creștere față de 2021 136.952 lei în creștere față de 2021 37.664 lei 37.373 lei −61.915 lei —
2021 20.631 lei în creștere față de 2020 −15.372 lei în creștere față de 2020 124.393 lei în creștere față de 2020 40.444 lei 30.827 lei −53.122 lei —
2020 11.845 lei −27.854 lei în scădere față de 2019 90.464 lei în creștere față de 2019 28.021 lei 24.693 lei −37.750 lei —
2019 — −10.096 lei 42.782 lei 16.619 lei 16.267 lei −9.896 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare