CRAMA DACILOR LIBERI S.R.L.

CRAMA DACILOR LIBERI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40925359, Nr. Reg. Com. J2019004654409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4776 - Comert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor; comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 5 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SALUBRITĂŢII, NR.42B, SPAȚIU ADMINISTRATIV. CAMERA 3. AIR RESIDENCE TWO, ET.PARTER. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAMA DACILOR LIBERI S.R.L.
CUI
40925359
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019004654409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR SALUBRITĂŢII, NR.42B, SPAȚIU ADMINISTRATIV. CAMERA 3. AIR RESIDENCE TWO, ET.PARTER
Cod CAEN
4776
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al florilor, plantelor si semintelor; comert cu amanuntul al animalelor de companie si a hranei pentru acestea, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, CRAMA DACILOR LIBERI S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.718 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 167.758 lei2020 · Cifra de afaceri: 193.375 lei2021 · Cifra de afaceri: 223.690 lei2022 · Cifra de afaceri: 186.785 lei2023 · Cifra de afaceri: 204.277 lei2024 · Cifra de afaceri: 124.307 lei2019 · Profit net: 5.798 lei2020 · Profit net: 9.639 lei2021 · Profit net: 10.322 lei2022 · Profit net: −10.530 lei2023 · Profit net: −19.122 lei2024 · Profit net: −34.492 lei2025 · Profit net: −1.718 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 167.758 lei20192020: 193.375 lei20202021: 223.690 lei224 mii20212022: 186.785 lei20222023: 204.277 lei20232024: 124.307 lei124 mii2024
Profit net lei
2019: 5.798 lei20192020: 9.639 lei20202021: 10.322 lei10 mii20212022: −10.530 lei20222023: −19.122 lei20232024: −34.492 lei−34 mii20242025: −1.718 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CRAMA DACILOR LIBERI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.718 lei în creștere față de 2024 76.251 lei în creștere față de 2024 — 36.349 lei −39.902 lei —
2024 124.307 lei în scădere față de 2023 −34.492 lei în scădere față de 2023 71.786 lei în creștere față de 2023 — 33.602 lei −38.184 lei 1 în scădere față de 2023
2023 204.277 lei în creștere față de 2022 −19.122 lei în scădere față de 2022 51.446 lei în creștere față de 2022 — 47.754 lei −3.692 lei 2
2022 186.785 lei în scădere față de 2021 −10.530 lei în scădere față de 2021 34.116 lei în creștere față de 2021 — 49.546 lei 15.430 lei 2
2021 223.690 lei în creștere față de 2020 10.322 lei în creștere față de 2020 28.677 lei în scădere față de 2020 — 54.637 lei 25.960 lei 2
2020 193.375 lei în creștere față de 2019 9.639 lei în creștere față de 2019 30.581 lei în creștere față de 2019 — 46.218 lei 15.637 lei 2
2019 167.758 lei 5.798 lei 18.904 lei — 24.902 lei 5.998 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare