CRAMA DE PIATRĂ S.R.L.

CRAMA DE PIATRĂ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Prahova, România. Date de identificare: CUI 42255778, Nr. Reg. Com. J29/286/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1102 - Fabricarea vinurilor din struguri. Societatea a fost înființată la data de 13 februarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. PRAHOVA, SAT VADU SĂPAT COM. VADU SĂPAT, VADU SĂPAT, NR.173, cod poștal 107244. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAMA DE PIATRĂ S.R.L.
CUI
42255778
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J29/286/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 februarie 2020
Județ
Prahova
Sediul social
JUD. PRAHOVA, SAT VADU SĂPAT COM. VADU SĂPAT, VADU SĂPAT, NR.173
Cod poștal
107244
Cod CAEN
1102
Domeniu de activitate
Fabricarea vinurilor din struguri

Situații financiare

În 2025, CRAMA DE PIATRĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 734.147 lei, un profit net de 172.710 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0200 mii400 mii600 mii800 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 133.034 lei2021 · Cifra de afaceri: 205.745 lei2022 · Cifra de afaceri: 515.963 lei2023 · Cifra de afaceri: 618.464 lei2024 · Cifra de afaceri: 702.655 lei2025 · Cifra de afaceri: 734.147 lei2020 · Profit net: 10.111 lei2021 · Profit net: 52.778 lei2022 · Profit net: 202.372 lei2023 · Profit net: 121.482 lei2024 · Profit net: 109.530 lei2025 · Profit net: 172.710 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 133.034 lei20202021: 205.745 lei20212022: 515.963 lei20222023: 618.464 lei20232024: 702.655 lei20242025: 734.147 lei734 mii2025
Profit net lei
2020: 10.111 lei20202021: 52.778 lei20212022: 202.372 lei202 mii20222023: 121.482 lei20232024: 109.530 lei20242025: 172.710 lei173 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CRAMA DE PIATRĂ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 734.147 lei în creștere față de 2024 172.710 lei în creștere față de 2024 340.139 lei în creștere față de 2024 4.194 lei 755.883 lei 419.938 lei 2 în scădere față de 2024
2024 702.655 lei în creștere față de 2023 109.530 lei în scădere față de 2023 239.316 lei în creștere față de 2023 5.161 lei 607.491 lei 373.336 lei 3
2023 618.464 lei în creștere față de 2022 121.482 lei în scădere față de 2022 103.911 lei în scădere față de 2022 7.017 lei 447.948 lei 351.054 lei 3 în creștere față de 2022
2022 515.963 lei în creștere față de 2021 202.372 lei în creștere față de 2021 180.158 lei în scădere față de 2021 2.271 lei 417.244 lei 239.357 lei 2 în scădere față de 2021
2021 205.745 lei în creștere față de 2020 52.778 lei în creștere față de 2020 245.547 lei în creștere față de 2020 — 308.636 lei 63.089 lei 3 în creștere față de 2020
2020 133.034 lei 10.111 lei 109.022 lei 49 lei 119.284 lei 10.311 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare