CRAMELE RECAS GROUP SRL

CRAMELE RECAS GROUP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 17298670, Nr. Reg. Com. J35/670/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4634 - Comert cu ridicata al bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 1 martie 2005. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT RECAŞ ORŞ. RECAŞ, COMPLEX VINIFICATIE C.P.1, cod poștal 307340. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRAMELE RECAS GROUP SRL
CUI
17298670
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/670/2005
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 martie 2005
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT RECAŞ ORŞ. RECAŞ, COMPLEX VINIFICATIE C.P.1
Cod poștal
307340
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4634
Domeniu de activitate
Comert cu ridicata al bauturilor

Situații financiare

În 2025, CRAMELE RECAS GROUP SRL a raportat o cifră de afaceri de 222.433.935 lei, un profit net de 10.761.503 lei și un număr mediu de 52 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050,0 mil.100 mil.150 mil.200 mil.250 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 78.133.132 lei2017 · Cifra de afaceri: 93.887.346 lei2018 · Cifra de afaceri: 109.757.127 lei2019 · Cifra de afaceri: 129.989.464 lei2020 · Cifra de afaceri: 123.046.840 lei2021 · Cifra de afaceri: 159.218.639 lei2022 · Cifra de afaceri: 199.349.904 lei2023 · Cifra de afaceri: 208.614.520 lei2024 · Cifra de afaceri: 210.525.480 lei2025 · Cifra de afaceri: 222.433.935 lei2016 · Profit net: 5.407.047 lei2017 · Profit net: 7.601.554 lei2018 · Profit net: 8.936.813 lei2019 · Profit net: 10.808.518 lei2020 · Profit net: 7.984.273 lei2021 · Profit net: 12.354.937 lei2022 · Profit net: 15.011.397 lei2023 · Profit net: 8.059.700 lei2024 · Profit net: 8.254.053 lei2025 · Profit net: 10.761.503 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 78.133.132 lei'162017: 93.887.346 lei'172018: 109.757.127 lei'182019: 129.989.464 lei'192020: 123.046.840 lei'202021: 159.218.639 lei'212022: 199.349.904 lei'222023: 208.614.520 lei'232024: 210.525.480 lei'242025: 222.433.935 lei222 mil.'25
Profit net lei
2016: 5.407.047 lei'162017: 7.601.554 lei'172018: 8.936.813 lei'182019: 10.808.518 lei'192020: 7.984.273 lei'202021: 12.354.937 lei'212022: 15.011.397 lei15,0 mil.'222023: 8.059.700 lei'232024: 8.254.053 lei'242025: 10.761.503 lei10,8 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru CRAMELE RECAS GROUP SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 222.433.935 lei în creștere față de 2024 10.761.503 lei în creștere față de 2024 60.660.501 lei în creștere față de 2024 1.509.649 lei 69.953.735 lei 10.810.978 lei 52 în creștere față de 2024
2024 210.525.480 lei în creștere față de 2023 8.254.053 lei în creștere față de 2023 51.813.473 lei în creștere față de 2023 1.267.802 lei 62.954.234 lei 12.266.177 lei 50
2023 208.614.520 lei în creștere față de 2022 8.059.700 lei în scădere față de 2022 34.811.365 lei în creștere față de 2022 1.991.455 lei 45.196.113 lei 12.065.942 lei 50 în creștere față de 2022
2022 199.349.904 lei în creștere față de 2021 15.011.397 lei în creștere față de 2021 27.282.914 lei în creștere față de 2021 2.759.366 lei 44.014.280 lei 19.012.597 lei 45 în creștere față de 2021
2021 159.218.639 lei în creștere față de 2020 12.354.937 lei în creștere față de 2020 17.781.233 lei în creștere față de 2020 1.663.078 lei 33.034.552 lei 16.356.137 lei 43 în scădere față de 2020
2020 123.046.840 lei în scădere față de 2019 7.984.273 lei în scădere față de 2019 11.693.449 lei în scădere față de 2019 165.179 lei 23.513.743 lei 11.985.473 lei 44
2019 129.989.464 lei în creștere față de 2018 10.808.518 lei în creștere față de 2018 19.088.403 lei în creștere față de 2018 468.962 lei 35.425.446 lei 16.809.718 lei 44 în creștere față de 2018
2018 109.757.127 lei în creștere față de 2017 8.936.813 lei în creștere față de 2017 13.240.260 lei în scădere față de 2017 691.710 lei 28.486.563 lei 15.938.013 lei 37 în creștere față de 2017
2017 93.887.346 lei în creștere față de 2016 7.601.554 lei în creștere față de 2016 13.283.713 lei în creștere față de 2016 1.065.296 lei 27.821.171 lei 15.602.754 lei 36 în scădere față de 2016
2016 78.133.132 lei 5.407.047 lei 11.313.424 lei 1.467.331 lei 24.125.861 lei 14.279.768 lei 37

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.