CRC CONSTRUCT VISION S.R.L.

CRC CONSTRUCT VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 39472386, Nr. Reg. Com. J2018000401527. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 12 iunie 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT SĂBĂRENI COM. SĂBĂRENI, STR. SONDEI, NR.73, cod poștal 087153. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRC CONSTRUCT VISION S.R.L.
CUI
39472386
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000401527
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 iunie 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT SĂBĂRENI COM. SĂBĂRENI, STR. SONDEI, NR.73
Cod poștal
087153
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, CRC CONSTRUCT VISION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 47.171 lei, o pierdere netă de 106.539 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2019202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 191.597 lei2021 · Cifra de afaceri: 292.600 lei2022 · Cifra de afaceri: 873.640 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.150.426 lei2024 · Cifra de afaceri: 904.900 lei2025 · Cifra de afaceri: 47.171 lei2019 · Profit net: 38.081 lei2021 · Profit net: −174.796 lei2022 · Profit net: 237.973 lei2023 · Profit net: 267.202 lei2024 · Profit net: 72.461 lei2025 · Profit net: −106.539 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 191.597 lei20192021: 292.600 lei20212022: 873.640 lei20222023: 1.150.426 lei1,2 mil.20232024: 904.900 lei20242025: 47.171 lei47 mii2025
Profit net lei
2019: 38.081 lei20192021: −174.796 lei−175 mii20212022: 237.973 lei20222023: 267.202 lei267 mii20232024: 72.461 lei20242025: −106.539 lei−107 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CRC CONSTRUCT VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 47.171 lei în scădere față de 2024 −106.539 lei în scădere față de 2024 290.839 lei în creștere față de 2024 89.001 lei 637.801 lei 435.963 lei 1 în scădere față de 2024
2024 904.900 lei în scădere față de 2023 72.461 lei în scădere față de 2023 203.807 lei în scădere față de 2023 133.502 lei 612.807 lei 542.502 lei 3 în scădere față de 2023
2023 1.150.426 lei în creștere față de 2022 267.202 lei în creștere față de 2022 280.593 lei în creștere față de 2022 178.003 lei 572.631 lei 470.041 lei 4 în creștere față de 2022
2022 873.640 lei în creștere față de 2021 237.973 lei în creștere față de 2021 111.688 lei în scădere față de 2021 — 314.616 lei 202.928 lei 2 în scădere față de 2021
2021 292.600 lei în creștere față de 2019 −174.796 lei în scădere față de 2019 115.701 lei în creștere față de 2019 84 lei 80.573 lei −35.044 lei 3 în creștere față de 2019
2019 191.597 lei 38.081 lei 31.954 lei 84 lei 69.671 lei 37.801 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare