CRE8 PROTOTYPING SOLUTION S.R.L.

CRE8 PROTOTYPING SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40492468, Nr. Reg. Com. J35/459/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2229 - Fabricarea altor produse din material plastic. Societatea a fost înființată la data de 25 ianuarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT GIARMATA COM. GIARMATA, NR.187, cod poștal 307210. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRE8 PROTOTYPING SOLUTION S.R.L.
CUI
40492468
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/459/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 ianuarie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT GIARMATA COM. GIARMATA, NR.187
Cod poștal
307210
Cod CAEN
2229
Domeniu de activitate
Fabricarea altor produse din material plastic

Situații financiare

În 2024, CRE8 PROTOTYPING SOLUTION S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.709 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii201920202022202320242019 · Cifra de afaceri: 62.485 lei2020 · Cifra de afaceri: 104.169 lei2022 · Cifra de afaceri: 52.748 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.019 lei2019 · Profit net: −11.186 lei2020 · Profit net: 1.717 lei2022 · Profit net: −37.187 lei2023 · Profit net: −11.381 lei2024 · Profit net: −2.709 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 62.485 lei20192020: 104.169 lei104 mii20202022: 52.748 lei20222023: 14.019 lei14 mii2023
Profit net lei
2019: −11.186 lei20192020: 1.717 lei2 mii20202022: −37.187 lei−37 mii20222023: −11.381 lei20232024: −2.709 lei−3 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru CRE8 PROTOTYPING SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −2.709 lei în creștere față de 2023 84.013 lei în creștere față de 2023 — 2.100 lei −81.913 lei —
2023 14.019 lei în scădere față de 2022 −11.381 lei în creștere față de 2022 79.129 lei în scădere față de 2022 — −75 lei −79.204 lei —
2022 52.748 lei în scădere față de 2020 −37.187 lei în scădere față de 2020 83.978 lei în creștere față de 2020 10.940 lei 5.215 lei −67.823 lei 1
2020 104.169 lei în creștere față de 2019 1.717 lei în creștere față de 2019 55.602 lei în creștere față de 2019 14.758 lei 31.575 lei −9.269 lei 1
2019 62.485 lei −11.186 lei 14.622 lei 284 lei 3.352 lei −10.986 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare