CREATIVE CENTER & BREWERY S.R.L.

CREATIVE CENTER & BREWERY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 42812607, Nr. Reg. Com. J26/915/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1812 - Alte activitati de tiparire n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 22 iulie 2020. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ROMULUS GUGA, BL.6-8, SC.A, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CREATIVE CENTER & BREWERY S.R.L.
CUI
42812607
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J26/915/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 iulie 2020
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. ROMULUS GUGA, BL.6-8, SC.A, AP.1
Cod CAEN
1812
Domeniu de activitate
Alte activitati de tiparire n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CREATIVE CENTER & BREWERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19.666 lei, o pierdere netă de 2.352 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 5.863 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.201 lei2022 · Cifra de afaceri: 73.861 lei2023 · Cifra de afaceri: 93.423 lei2024 · Cifra de afaceri: 58.074 lei2025 · Cifra de afaceri: 19.666 lei2020 · Profit net: 1.164 lei2021 · Profit net: −3.075 lei2022 · Profit net: 22.570 lei2023 · Profit net: −8.845 lei2024 · Profit net: −10.995 lei2025 · Profit net: −2.352 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 5.863 lei20202021: 5.201 lei20212022: 73.861 lei20222023: 93.423 lei93 mii20232024: 58.074 lei20242025: 19.666 lei20 mii2025
Profit net lei
2020: 1.164 lei20202021: −3.075 lei20212022: 22.570 lei23 mii20222023: −8.845 lei20232024: −10.995 lei−11 mii20242025: −2.352 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CREATIVE CENTER & BREWERY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 19.666 lei în scădere față de 2024 −2.352 lei în creștere față de 2024 37.928 lei în creștere față de 2024 21.429 lei 15.167 lei −1.332 lei —
2024 58.074 lei în scădere față de 2023 −10.995 lei în scădere față de 2023 37.790 lei în creștere față de 2023 25.905 lei 12.904 lei 1.019 lei 1
2023 93.423 lei în creștere față de 2022 −8.845 lei în scădere față de 2022 32.509 lei în creștere față de 2022 25.378 lei 19.145 lei 12.014 lei 1
2022 73.861 lei în creștere față de 2021 22.570 lei în creștere față de 2021 25.568 lei în creștere față de 2021 29.381 lei 17.046 lei 20.859 lei 1
2021 5.201 lei în scădere față de 2020 −3.075 lei în scădere față de 2020 7.496 lei în creștere față de 2020 2.236 lei 3.549 lei −1.711 lei —
2020 5.863 lei 1.164 lei 2.980 lei 2.806 lei 1.538 lei 1.364 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare