CREATIVE MAKEUP TRENDS S.R.L.

CREATIVE MAKEUP TRENDS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41114819, Nr. Reg. Com. J40/6409/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 15 mai 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. VITAN BÂRZEŞTI, NR.7D-7E, CAMERA 2, CORP B', ET.3, AP.25. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CREATIVE MAKEUP TRENDS S.R.L.
CUI
41114819
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/6409/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 mai 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, ŞOS. VITAN BÂRZEŞTI, NR.7D-7E, CAMERA 2, CORP B', ET.3, AP.25
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, CREATIVE MAKEUP TRENDS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 363.529 lei, un profit net de 216.951 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 280.071 lei2020 · Cifra de afaceri: 297.218 lei2021 · Cifra de afaceri: 236.168 lei2022 · Cifra de afaceri: 292.446 lei2023 · Cifra de afaceri: 110.784 lei2024 · Cifra de afaceri: 298.391 lei2025 · Cifra de afaceri: 363.529 lei2019 · Profit net: 32.232 lei2020 · Profit net: 36.869 lei2021 · Profit net: 101.926 lei2022 · Profit net: −40.710 lei2023 · Profit net: 21.665 lei2024 · Profit net: 100.632 lei2025 · Profit net: 216.951 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 280.071 lei20192020: 297.218 lei20202021: 236.168 lei20212022: 292.446 lei20222023: 110.784 lei20232024: 298.391 lei20242025: 363.529 lei364 mii2025
Profit net lei
2019: 32.232 lei20192020: 36.869 lei20202021: 101.926 lei20212022: −40.710 lei−41 mii20222023: 21.665 lei20232024: 100.632 lei20242025: 216.951 lei217 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CREATIVE MAKEUP TRENDS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 363.529 lei în creștere față de 2024 216.951 lei în creștere față de 2024 149.448 lei în creștere față de 2024 — 366.639 lei 217.191 lei 1
2024 298.391 lei în creștere față de 2023 100.632 lei în creștere față de 2023 25.900 lei în scădere față de 2023 — 278.714 lei 252.814 lei 1
2023 110.784 lei în scădere față de 2022 21.665 lei în creștere față de 2022 97.952 lei în scădere față de 2022 — 250.134 lei 152.182 lei 1
2022 292.446 lei în creștere față de 2021 −40.710 lei în scădere față de 2021 119.863 lei în creștere față de 2021 244 lei 250.136 lei 130.517 lei 1
2021 236.168 lei în scădere față de 2020 101.926 lei în creștere față de 2020 34.870 lei în creștere față de 2020 3.879 lei 202.218 lei 171.227 lei 1
2020 297.218 lei în creștere față de 2019 36.869 lei în creștere față de 2019 5.606 lei în scădere față de 2019 7.778 lei 67.129 lei 69.301 lei 1
2019 280.071 lei 32.232 lei 19.407 lei 9.232 lei 42.607 lei 32.432 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare