CRESCENTO SHOES SRL

CRESCENTO SHOES SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 37866503, Nr. Reg. Com. J2017010848409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4616 - Intermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele. Societatea a fost înființată la data de 30 iunie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, INT SCORUŞULUI, NR.11, CAMERA 1 BIROUL NR.4, ET.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRESCENTO SHOES SRL
CUI
37866503
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2017010848409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iunie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, INT SCORUŞULUI, NR.11, CAMERA 1 BIROUL NR.4, ET.1
Cod CAEN
4616
Domeniu de activitate
Intermedieri in comertul cu textile, confectii din blana, incaltaminte si articole din piele

Situații financiare

În 2025, CRESCENTO SHOES SRL a raportat o cifră de afaceri de 3.736.982 lei, un profit net de 453.763 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 582.908 lei2018 · Cifra de afaceri: 1.730.325 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.547.087 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.414.534 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.961.877 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.513.924 lei2023 · Cifra de afaceri: 3.145.592 lei2024 · Cifra de afaceri: 3.370.085 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.736.982 lei2017 · Profit net: 121.449 lei2018 · Profit net: 185.508 lei2019 · Profit net: 281.281 lei2020 · Profit net: −146.654 lei2021 · Profit net: 365.743 lei2022 · Profit net: 236.995 lei2023 · Profit net: 137.198 lei2024 · Profit net: 293.002 lei2025 · Profit net: 453.763 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 582.908 lei'172018: 1.730.325 lei'182019: 2.547.087 lei'192020: 1.414.534 lei'202021: 1.961.877 lei'212022: 2.513.924 lei'222023: 3.145.592 lei'232024: 3.370.085 lei'242025: 3.736.982 lei3,7 mil.'25
Profit net lei
2017: 121.449 lei'172018: 185.508 lei'182019: 281.281 lei'192020: −146.654 lei−147 mii'202021: 365.743 lei'212022: 236.995 lei'222023: 137.198 lei'232024: 293.002 lei'242025: 453.763 lei454 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CRESCENTO SHOES SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.736.982 lei în creștere față de 2024 453.763 lei în creștere față de 2024 1.761.552 lei în creștere față de 2024 41.858 lei 2.983.678 lei 1.263.984 lei 7 în creștere față de 2024
2024 3.370.085 lei în creștere față de 2023 293.002 lei în creștere față de 2023 1.392.801 lei în creștere față de 2023 40.622 lei 2.149.959 lei 810.221 lei 6
2023 3.145.592 lei în creștere față de 2022 137.198 lei în scădere față de 2022 1.104.793 lei în creștere față de 2022 23.636 lei 1.820.376 lei 739.219 lei 6 în creștere față de 2022
2022 2.513.924 lei în creștere față de 2021 236.995 lei în scădere față de 2021 797.216 lei în creștere față de 2021 22.259 lei 1.499.477 lei 724.520 lei 5 în creștere față de 2021
2021 1.961.877 lei în creștere față de 2020 365.743 lei în creștere față de 2020 771.104 lei în scădere față de 2020 34.082 lei 1.248.967 lei 487.525 lei 4 în scădere față de 2020
2020 1.414.534 lei în scădere față de 2019 −146.654 lei în scădere față de 2019 1.155.802 lei în creștere față de 2019 24.550 lei 1.253.035 lei 121.783 lei 5
2019 2.547.087 lei în creștere față de 2018 281.281 lei în creștere față de 2018 848.057 lei în creștere față de 2018 7.314 lei 1.229.180 lei 388.437 lei 5 în creștere față de 2018
2018 1.730.325 lei în creștere față de 2017 185.508 lei în creștere față de 2017 637.531 lei în creștere față de 2017 7.944 lei 936.744 lei 307.157 lei 4 în creștere față de 2017
2017 582.908 lei 121.449 lei 487.473 lei 0 lei 609.122 lei 121.649 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare