CRIAN RESIDENCE INVEST S.R.L.

CRIAN RESIDENCE INVEST S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 39590780, Nr. Reg. Com. J12/2968/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6820 - Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 6 iulie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GALAŢI, NR.24, AP.33. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRIAN RESIDENCE INVEST S.R.L.
CUI
39590780
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2968/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
6 iulie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GALAŢI, NR.24, AP.33
Cod CAEN
6820
Domeniu de activitate
Inchirierea si subinchirierea bunurilor imobiliare proprii

Situații financiare

În 2025, CRIAN RESIDENCE INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 197.462 lei, un profit net de 7.375 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.201820192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 10.318 lei2022 · Cifra de afaceri: 55.598 lei2023 · Cifra de afaceri: 145.480 lei2024 · Cifra de afaceri: 197.566 lei2025 · Cifra de afaceri: 197.462 lei2018 · Profit net: −51.051 lei2019 · Profit net: −34.375 lei2020 · Profit net: −66.556 lei2021 · Profit net: −34.084 lei2022 · Profit net: −4.461 lei2023 · Profit net: 2.259.481 lei2024 · Profit net: 142.633 lei2025 · Profit net: 7.375 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 10.318 lei20212022: 55.598 lei20222023: 145.480 lei20232024: 197.566 lei198 mii20242025: 197.462 lei197 mii2025
Profit net lei
2018: −51.051 lei'182019: −34.375 lei'192020: −66.556 lei−67 mii'202021: −34.084 lei'212022: −4.461 lei'222023: 2.259.481 lei2,3 mil.'232024: 142.633 lei'242025: 7.375 lei7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CRIAN RESIDENCE INVEST S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 197.462 lei în scădere față de 2024 7.375 lei în scădere față de 2024 440.650 lei în scădere față de 2024 2.641.771 lei 18.041 lei 2.219.162 lei —
2024 197.566 lei în creștere față de 2023 142.633 lei în scădere față de 2023 564.050 lei în scădere față de 2023 2.684.114 lei 91.723 lei 2.211.787 lei 1
2023 145.480 lei în creștere față de 2022 2.259.481 lei în creștere față de 2022 1.032.786 lei în scădere față de 2022 2.990.246 lei 45.187 lei 2.069.155 lei 1
2022 55.598 lei în creștere față de 2021 −4.461 lei în creștere față de 2021 3.236.017 lei în creștere față de 2021 2.990.246 lei 20.230 lei −190.326 lei —
2021 10.318 lei −34.084 lei în creștere față de 2020 2.411.702 lei în creștere față de 2020 2.192.223 lei 5.999 lei −185.865 lei 1
2020 — −66.556 lei în scădere față de 2019 1.821.910 lei în creștere față de 2019 1.639.234 lei 3.280 lei −151.781 lei 1
2019 — −34.375 lei în creștere față de 2018 1.372.389 lei în creștere față de 2018 1.226.999 lei 32.549 lei −85.226 lei 1
2018 — −51.051 lei 587.547 lei 515.572 lei 21.124 lei −50.851 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare