CRISTAL CONSTRUCTIONS & INVESTMENTS S.R.L.

CRISTAL CONSTRUCTIONS & INVESTMENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 38821810, Nr. Reg. Com. J02/177/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. HAŢEG, NR.1, BL.5/III, SC.B, ET.3, AP.22, cod poștal 310376. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRISTAL CONSTRUCTIONS & INVESTMENTS S.R.L.
CUI
38821810
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/177/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, MUN. ARAD, STR. HAŢEG, NR.1, BL.5/III, SC.B, ET.3, AP.22
Cod poștal
310376
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, CRISTAL CONSTRUCTIONS & INVESTMENTS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 89.665 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Profit net lei
2018: −58.163 lei'182019: −151.130 lei'192020: −159.909 lei'202021: −168.415 lei'212022: −197.909 lei−198 mii'222023: −175.348 lei'232024: −33.432 lei'242025: −89.665 lei−90 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CRISTAL CONSTRUCTIONS & INVESTMENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −89.665 lei în scădere față de 2024 2.730.470 lei în scădere față de 2024 — 1.758.624 lei −971.846 lei 1
2024 — −33.432 lei în creștere față de 2023 2.794.389 lei în creștere față de 2023 — 1.912.207 lei −882.182 lei 1
2023 — −175.348 lei în creștere față de 2022 2.666.856 lei în scădere față de 2022 27.207 lei 1.790.899 lei −848.750 lei —
2022 — −197.909 lei în scădere față de 2021 2.768.245 lei în creștere față de 2021 27.245 lei 1.924.691 lei −810.819 lei —
2021 — −168.415 lei în scădere față de 2020 2.570.952 lei în creștere față de 2020 27.283 lei 1.924.898 lei −612.910 lei —
2020 — −159.909 lei în scădere față de 2019 2.391.801 lei în creștere față de 2019 27.321 lei 1.919.985 lei −444.495 lei —
2019 — −151.130 lei în scădere față de 2018 1.933.265 lei în creștere față de 2018 27.359 lei 1.896.813 lei −9.093 lei —
2018 — −58.163 lei 555.735 lei 493.097 lei 4.675 lei −57.963 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare