CRISTAMARI VASI S.R.L.

CRISTAMARI VASI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 39396262, Nr. Reg. Com. J2018000352522. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 24 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, SAT FRASINU COM. BĂNEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.51, CAMERA 1, cod poștal 087011. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRISTAMARI VASI S.R.L.
CUI
39396262
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000352522
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 mai 2018
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, SAT FRASINU COM. BĂNEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.51, CAMERA 1
Cod poștal
087011
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, CRISTAMARI VASI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 142.053 lei, un profit net de 5.201 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 51.463 lei2019 · Cifra de afaceri: 69.950 lei2020 · Cifra de afaceri: 84.276 lei2021 · Cifra de afaceri: 91.529 lei2022 · Cifra de afaceri: 85.051 lei2023 · Cifra de afaceri: 96.454 lei2024 · Cifra de afaceri: 173.283 lei2025 · Cifra de afaceri: 142.053 lei2018 · Profit net: 6.973 lei2019 · Profit net: 1.920 lei2020 · Profit net: 5.981 lei2021 · Profit net: 4.789 lei2022 · Profit net: 4.130 lei2023 · Profit net: −9.392 lei2024 · Profit net: 16.298 lei2025 · Profit net: 5.201 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 51.463 lei'182019: 69.950 lei'192020: 84.276 lei'202021: 91.529 lei'212022: 85.051 lei'222023: 96.454 lei'232024: 173.283 lei173 mii'242025: 142.053 lei142 mii'25
Profit net lei
2018: 6.973 lei'182019: 1.920 lei'192020: 5.981 lei'202021: 4.789 lei'212022: 4.130 lei'222023: −9.392 lei−9 mii'232024: 16.298 lei16 mii'242025: 5.201 lei5 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CRISTAMARI VASI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 142.053 lei în scădere față de 2024 5.201 lei în scădere față de 2024 7.100 lei în scădere față de 2024 — 28.326 lei 21.226 lei 1
2024 173.283 lei în creștere față de 2023 16.298 lei în creștere față de 2023 7.423 lei în creștere față de 2023 — 23.448 lei 16.025 lei 1
2023 96.454 lei în creștere față de 2022 −9.392 lei în scădere față de 2022 4.901 lei în creștere față de 2022 — 4.627 lei −274 lei 1
2022 85.051 lei în scădere față de 2021 4.130 lei în scădere față de 2021 1.970 lei în creștere față de 2021 — 11.088 lei 9.118 lei 1
2021 91.529 lei în creștere față de 2020 4.789 lei în scădere față de 2020 986 lei în scădere față de 2020 — 5.975 lei 4.989 lei —
2020 84.276 lei în creștere față de 2019 5.981 lei în creștere față de 2019 1.497 lei în scădere față de 2019 — 9.598 lei 8.101 lei —
2019 69.950 lei în creștere față de 2018 1.920 lei în scădere față de 2018 2.302 lei în creștere față de 2018 — 4.422 lei 2.120 lei —
2018 51.463 lei 6.973 lei 1.990 lei — 9.163 lei 7.173 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare