CROITORIE REPARAŢII ŞI RETUŞ S.R.L.

CROITORIE REPARAŢII ŞI RETUŞ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 42490439, Nr. Reg. Com. J2020000430331. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1421 - Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp). Societatea a fost înființată la data de 11 mai 2020. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, LOC. BUCŞOAIA ORŞ. FRASIN, STR. SUHA, NR.67, cod poștal 727246. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CROITORIE REPARAŢII ŞI RETUŞ S.R.L.
CUI
42490439
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000430331
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 mai 2020
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, LOC. BUCŞOAIA ORŞ. FRASIN, STR. SUHA, NR.67
Cod poștal
727246
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1421
Domeniu de activitate
Fabricarea de articole confectionate din textile (cu exceptia imbracamintei si lenjeriei de corp)

Situații financiare

În 2025, CROITORIE REPARAŢII ŞI RETUŞ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 88.567 lei, o pierdere netă de 27.215 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 46.487 lei2021 · Cifra de afaceri: 105.180 lei2022 · Cifra de afaceri: 148.079 lei2023 · Cifra de afaceri: 202.872 lei2024 · Cifra de afaceri: 116.496 lei2025 · Cifra de afaceri: 88.567 lei2020 · Profit net: 7.569 lei2021 · Profit net: −798 lei2022 · Profit net: 4.534 lei2023 · Profit net: 60.992 lei2024 · Profit net: −37.454 lei2025 · Profit net: −27.215 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 46.487 lei20202021: 105.180 lei20212022: 148.079 lei20222023: 202.872 lei203 mii20232024: 116.496 lei20242025: 88.567 lei89 mii2025
Profit net lei
2020: 7.569 lei20202021: −798 lei20212022: 4.534 lei20222023: 60.992 lei61 mii20232024: −37.454 lei−37 mii20242025: −27.215 lei−27 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CROITORIE REPARAŢII ŞI RETUŞ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 88.567 lei în scădere față de 2024 −27.215 lei în creștere față de 2024 43.661 lei în creștere față de 2024 22.813 lei 28.676 lei 7.828 lei 1 în scădere față de 2024
2024 116.496 lei în scădere față de 2023 −37.454 lei în scădere față de 2023 3.469 lei în creștere față de 2023 9.273 lei 29.239 lei 35.043 lei 2
2023 202.872 lei în creștere față de 2022 60.992 lei în creștere față de 2022 2.506 lei în scădere față de 2022 9.951 lei 65.052 lei 72.497 lei 2 în scădere față de 2022
2022 148.079 lei în creștere față de 2021 4.534 lei în creștere față de 2021 8.139 lei în creștere față de 2021 14.834 lei 4.810 lei 11.505 lei 3 în creștere față de 2021
2021 105.180 lei în creștere față de 2020 −798 lei în scădere față de 2020 7.055 lei în creștere față de 2020 9.112 lei 4.914 lei 6.971 lei 2 în creștere față de 2020
2020 46.487 lei 7.569 lei 1.687 lei 2.474 lei 6.982 lei 7.769 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare