CRUCENIŢA SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 18175307, Nr. Reg. Com. J33/1504/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1610 - Taierea si rindeluirea lemnului. Societatea a fost înființată la data de 30 noiembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, SAT ŞARU BUCOVINEI COM. ŞARU DORNEI, COM. SARU DORNEI, NR.65, cod poștal 727522. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 24 octombrie 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- CRUCENIŢA SRL
- CUI
- 18175307
- Stare
- Inactivă fiscal din 24 octombrie 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- J33/1504/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 30 noiembrie 2005
- Județ
- Suceava
- Sediul social
- JUD. SUCEAVA, SAT ŞARU BUCOVINEI COM. ŞARU DORNEI, COM. SARU DORNEI, NR.65
- Cod poștal
- 727522
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1610
- Domeniu de activitate
- Taierea si rindeluirea lemnului
Situații financiare
În 2025, CRUCENIŢA SRL a raportat un profit net de 0 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 206.171 lei | 95.230 lei | 255.197 lei | 130.257 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei | 206.171 lei | 95.230 lei | 255.197 lei | 130.257 lei | — |
| 2023 | — | 0 lei | 206.171 lei în creștere față de 2022 | 95.230 lei | 255.197 lei | 130.257 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 205.375 lei în scădere față de 2021 | 95.230 lei | 315.758 lei | 191.614 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 479.542 lei | 95.230 lei | 589.925 lei | 191.614 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 479.542 lei | 95.230 lei | 589.925 lei | 191.614 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 479.542 lei | 95.230 lei | 589.925 lei | 191.614 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 479.542 lei în creștere față de 2017 | 95.230 lei | 589.925 lei | 191.614 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei | 0 lei în scădere față de 2016 | — | — | 0 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 479.543 lei | 95.230 lei | 589.926 lei | 191.614 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
