CRUCI ION S.R.L.

CRUCI ION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 43001239, Nr. Reg. Com. J2020001574050. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 3 septembrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT NIMĂIEŞTI COM. CURĂŢELE, NIMĂIEŞTI, NR.186, cod poștal 417223. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CRUCI ION S.R.L.
CUI
43001239
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001574050
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 septembrie 2020
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT NIMĂIEŞTI COM. CURĂŢELE, NIMĂIEŞTI, NR.186
Cod poștal
417223
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2370
Domeniu de activitate
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei

Situații financiare

În 2025, CRUCI ION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.900 lei, un profit net de 3.881 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii−5 mii05 mii10 mii15 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 1.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.000 lei2022 · Cifra de afaceri: 12.100 lei2023 · Cifra de afaceri: 11.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 8.300 lei2025 · Cifra de afaceri: 7.900 lei2020 · Profit net: 1.038 lei2021 · Profit net: −6.241 lei2022 · Profit net: 10.184 lei2023 · Profit net: 3.246 lei2024 · Profit net: 4.782 lei2025 · Profit net: 3.881 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 1.600 lei20202021: 10.000 lei20212022: 12.100 lei12 mii20222023: 11.000 lei20232024: 8.300 lei20242025: 7.900 lei8 mii2025
Profit net lei
2020: 1.038 lei20202021: −6.241 lei−6 mii20212022: 10.184 lei10 mii20222023: 3.246 lei20232024: 4.782 lei20242025: 3.881 lei4 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CRUCI ION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 7.900 lei în scădere față de 2024 3.881 lei în scădere față de 2024 678 lei în scădere față de 2024 — 17.768 lei 17.090 lei —
2024 8.300 lei în scădere față de 2023 4.782 lei în creștere față de 2023 2.361 lei în creștere față de 2023 — 15.570 lei 13.209 lei —
2023 11.000 lei în scădere față de 2022 3.246 lei în scădere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 8.427 lei 8.427 lei —
2022 12.100 lei în creștere față de 2021 10.184 lei în creștere față de 2021 92 lei în scădere față de 2021 612 lei 4.661 lei 5.181 lei 1
2021 10.000 lei în creștere față de 2020 −6.241 lei în scădere față de 2020 7.952 lei în creștere față de 2020 612 lei 2.337 lei −5.003 lei 1
2020 1.600 lei 1.038 lei 2.548 lei 612 lei 3.174 lei 1.238 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare