CSA TRAVEL S.R.L.

CSA TRAVEL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 40568728, Nr. Reg. Com. J2019000332048. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 5 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT HEMEIUŞ COM. HEMEIUŞ, STR. CĂTINEI, NR.25, cod poștal 607235. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CSA TRAVEL S.R.L.
CUI
40568728
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000332048
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
5 februarie 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT HEMEIUŞ COM. HEMEIUŞ, STR. CĂTINEI, NR.25
Cod poștal
607235
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CSA TRAVEL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 70.536 lei, un profit net de 49.002 lei și un număr mediu de 14 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 186.683 lei2020 · Cifra de afaceri: 96.211 lei2021 · Cifra de afaceri: 60.217 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.851 lei2025 · Cifra de afaceri: 70.536 lei2019 · Profit net: 87.552 lei2020 · Profit net: 15.491 lei2021 · Profit net: 2.865 lei2022 · Profit net: 55.078 lei2023 · Profit net: 0 lei2024 · Profit net: −102.130 lei2025 · Profit net: 49.002 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 186.683 lei187 mii20192020: 96.211 lei20202021: 60.217 lei20212022: 2.851 lei20222025: 70.536 lei71 mii2025
Profit net lei
2019: 87.552 lei88 mii20192020: 15.491 lei20202021: 2.865 lei20212022: 55.078 lei20222023: 0 lei20232024: −102.130 lei−102 mii20242025: 49.002 lei49 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CSA TRAVEL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 70.536 lei 49.002 lei în creștere față de 2024 630.842 lei în creștere față de 2024 6.607 lei 16.256.424 lei 81.412 lei 14
2024 — −102.130 lei în scădere față de 2023 119.523 lei în creștere față de 2023 31.306 lei 4.464.483 lei −20.802 lei 14
2023 — 0 lei în scădere față de 2022 109.481 lei în scădere față de 2022 53.831 lei 2.123.535 lei 81.328 lei 14 în creștere față de 2022
2022 2.851 lei în scădere față de 2021 55.078 lei în creștere față de 2021 148.909 lei în scădere față de 2021 24.342 lei 4.492.819 lei 81.328 lei 4 în creștere față de 2021
2021 60.217 lei în scădere față de 2020 2.865 lei în scădere față de 2020 490.427 lei în scădere față de 2020 47.679 lei 601.501 lei 130.909 lei 1 în scădere față de 2020
2020 96.211 lei în scădere față de 2019 15.491 lei în scădere față de 2019 633.349 lei în scădere față de 2019 77.424 lei 741.286 lei 128.043 lei 2
2019 186.683 lei 87.552 lei 800.228 lei 70.874 lei 914.072 lei 112.552 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare