CTAKINSTAL S.R.L.

CTAKINSTAL S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dolj, România. Date de identificare: CUI 39928955, Nr. Reg. Com. J16/2065/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4322 - Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat. Societatea a fost înființată la data de 27 septembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, BLD. OLTENIA, NR.12, BL.155C, SC.1, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CTAKINSTAL S.R.L.
CUI
39928955
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J16/2065/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 septembrie 2018
Județ
Dolj
Sediul social
JUD. DOLJ, MUN. CRAIOVA, BLD. OLTENIA, NR.12, BL.155C, SC.1, AP.5
Cod CAEN
4322
Domeniu de activitate
Lucrari de instalatii sanitare, de incalzire si de aer conditionat

Situații financiare

În 2025, CTAKINSTAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.625.371 lei, un profit net de 107.769 lei și un număr mediu de 11 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 16.851 lei2019 · Cifra de afaceri: 126.566 lei2020 · Cifra de afaceri: 451.362 lei2021 · Cifra de afaceri: 902.516 lei2022 · Cifra de afaceri: 2.514.765 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.480.666 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.757.255 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.625.371 lei2018 · Profit net: 3.042 lei2019 · Profit net: 2.508 lei2020 · Profit net: 133.058 lei2021 · Profit net: 79.376 lei2022 · Profit net: 1.024.667 lei2023 · Profit net: 633.835 lei2024 · Profit net: 74.435 lei2025 · Profit net: 107.769 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 16.851 lei'182019: 126.566 lei'192020: 451.362 lei'202021: 902.516 lei'212022: 2.514.765 lei2,5 mil.'222023: 2.480.666 lei'232024: 1.757.255 lei'242025: 1.625.371 lei1,6 mil.'25
Profit net lei
2018: 3.042 lei'182019: 2.508 lei'192020: 133.058 lei'202021: 79.376 lei'212022: 1.024.667 lei1,0 mil.'222023: 633.835 lei'232024: 74.435 lei'242025: 107.769 lei108 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CTAKINSTAL S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.625.371 lei în scădere față de 2024 107.769 lei în creștere față de 2024 609.191 lei în creștere față de 2024 339.218 lei 405.646 lei 135.673 lei 11 în scădere față de 2024
2024 1.757.255 lei în scădere față de 2023 74.435 lei în scădere față de 2023 579.776 lei în creștere față de 2023 467.253 lei 140.427 lei 27.904 lei 14 în scădere față de 2023
2023 2.480.666 lei în scădere față de 2022 633.835 lei în scădere față de 2022 538.078 lei în creștere față de 2022 460.390 lei 847.329 lei 769.641 lei 16 în creștere față de 2022
2022 2.514.765 lei în creștere față de 2021 1.024.667 lei în creștere față de 2021 334.590 lei în creștere față de 2021 350.698 lei 794.518 lei 810.626 lei 12 în creștere față de 2021
2021 902.516 lei în creștere față de 2020 79.376 lei în scădere față de 2020 149.524 lei în creștere față de 2020 74.815 lei 289.891 lei 215.182 lei 7 în creștere față de 2020
2020 451.362 lei în creștere față de 2019 133.058 lei în creștere față de 2019 64.198 lei în creștere față de 2019 30 lei 199.974 lei 135.806 lei 6 în creștere față de 2019
2019 126.566 lei în creștere față de 2018 2.508 lei în scădere față de 2018 15.684 lei în creștere față de 2018 71 lei 18.361 lei 2.748 lei 4 în creștere față de 2018
2018 16.851 lei 3.042 lei 4.732 lei 112 lei 7.862 lei 3.242 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare