CUPTORUL DE LA BUNICA S.R.L.

CUPTORUL DE LA BUNICA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sibiu, România. Date de identificare: CUI 43255539, Nr. Reg. Com. J2020001475320. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1071 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 29 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. SIBIU, SAT JINA COM. JINA, NR.737. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CUPTORUL DE LA BUNICA S.R.L.
CUI
43255539
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020001475320
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 octombrie 2020
Județ
Sibiu
Sediul social
JUD. SIBIU, SAT JINA COM. JINA, NR.737
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1071
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, CUPTORUL DE LA BUNICA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.374.155 lei, un profit net de 504.385 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 8.629 lei2021 · Cifra de afaceri: 192.546 lei2022 · Cifra de afaceri: 265.444 lei2023 · Cifra de afaceri: 715.356 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.491.024 lei2025 · Cifra de afaceri: 2.374.155 lei2020 · Profit net: 3.489 lei2021 · Profit net: 5.102 lei2022 · Profit net: 7.417 lei2023 · Profit net: 227.687 lei2024 · Profit net: 228.278 lei2025 · Profit net: 504.385 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 8.629 lei20202021: 192.546 lei20212022: 265.444 lei20222023: 715.356 lei20232024: 1.491.024 lei20242025: 2.374.155 lei2,4 mil.2025
Profit net lei
2020: 3.489 lei20202021: 5.102 lei20212022: 7.417 lei20222023: 227.687 lei20232024: 228.278 lei20242025: 504.385 lei504 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CUPTORUL DE LA BUNICA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 2.374.155 lei în creștere față de 2024 504.385 lei în creștere față de 2024 652.960 lei în creștere față de 2024 1.058.592 lei 278.630 lei 539.838 lei 4
2024 1.491.024 lei în creștere față de 2023 228.278 lei în creștere față de 2023 617.325 lei în scădere față de 2023 1.090.721 lei 166.499 lei 472.173 lei 4 în creștere față de 2023
2023 715.356 lei în creștere față de 2022 227.687 lei în creștere față de 2022 721.018 lei în creștere față de 2022 849.732 lei 304.409 lei 243.896 lei 3 în creștere față de 2022
2022 265.444 lei în creștere față de 2021 7.417 lei în creștere față de 2021 50.310 lei în creștere față de 2021 40.791 lei 25.727 lei 16.208 lei 2 în scădere față de 2021
2021 192.546 lei în creștere față de 2020 5.102 lei în creștere față de 2020 43.871 lei în creștere față de 2020 27.834 lei 24.828 lei 8.791 lei 3
2020 8.629 lei 3.489 lei 1.359 lei — 4.898 lei 3.689 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare