CURATATORIA RO S.R.L.

CURATATORIA RO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 43187566, Nr. Reg. Com. J08/2122/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 14 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. MIHAI VITEAZU, NR.436, cod poștal 507085. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CURATATORIA RO S.R.L.
CUI
43187566
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2122/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 octombrie 2020
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, SAT HĂRMAN COM. HĂRMAN, STR. MIHAI VITEAZU, NR.436
Cod poștal
507085
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, CURATATORIA RO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 313.766 lei, o pierdere netă de 73.318 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202020222023202420252020 · Cifra de afaceri: 30.241 lei2022 · Cifra de afaceri: 393.238 lei2023 · Cifra de afaceri: 467.716 lei2024 · Cifra de afaceri: 378.495 lei2025 · Cifra de afaceri: 313.766 lei2020 · Profit net: 8.318 lei2022 · Profit net: 15.350 lei2023 · Profit net: 14.078 lei2024 · Profit net: −12.979 lei2025 · Profit net: −73.318 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 30.241 lei20202022: 393.238 lei20222023: 467.716 lei468 mii20232024: 378.495 lei20242025: 313.766 lei314 mii2025
Profit net lei
2020: 8.318 lei20202022: 15.350 lei15 mii20222023: 14.078 lei20232024: −12.979 lei20242025: −73.318 lei−73 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CURATATORIA RO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 313.766 lei în scădere față de 2024 −73.318 lei în scădere față de 2024 346.301 lei în creștere față de 2024 109.637 lei 165.677 lei −70.987 lei 2 în scădere față de 2024
2024 378.495 lei în scădere față de 2023 −12.979 lei în scădere față de 2023 265.023 lei în scădere față de 2023 151.327 lei 116.027 lei 2.331 lei 3
2023 467.716 lei în creștere față de 2022 14.078 lei în scădere față de 2022 273.767 lei în creștere față de 2022 179.549 lei 120.833 lei 26.615 lei 3 în scădere față de 2022
2022 393.238 lei în creștere față de 2020 15.350 lei în creștere față de 2020 140.422 lei în creștere față de 2020 119.445 lei 129.330 lei 108.353 lei 4 în creștere față de 2020
2020 30.241 lei 8.318 lei 11.602 lei 130 lei 19.990 lei 8.518 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare