CURATATORIE SPALATORIE CHIMICĂ S.R.L.

CURATATORIE SPALATORIE CHIMICĂ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41921592, Nr. Reg. Com. J2019015827403. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9610 - Prelucrarea si conservarea pestelui, crustaceelor si molustelor. Societatea a fost înființată la data de 20 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ZALELOR, NR.31, CAM. 2, cod poștal 023416. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CURATATORIE SPALATORIE CHIMICĂ S.R.L.
CUI
41921592
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019015827403
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 noiembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR ZALELOR, NR.31, CAM. 2
Cod poștal
023416
Cod CAEN
9610
Domeniu de activitate
Prelucrarea si conservarea pestelui, crustaceelor si molustelor

Situații financiare

În 2021, CURATATORIE SPALATORIE CHIMICĂ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 219.304 lei, un profit net de 178.072 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii2019202020212019 · Cifra de afaceri: 30.743 lei2020 · Cifra de afaceri: 133.279 lei2021 · Cifra de afaceri: 219.304 lei2019 · Profit net: 25.143 lei2020 · Profit net: 76.847 lei2021 · Profit net: 178.072 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 30.743 lei20192020: 133.279 lei20202021: 219.304 lei219 mii2021
Profit net lei
2019: 25.143 lei20192020: 76.847 lei20202021: 178.072 lei178 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru CURATATORIE SPALATORIE CHIMICĂ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 219.304 lei în creștere față de 2020 178.072 lei în creștere față de 2020 958 lei în scădere față de 2020 — 281.221 lei 280.263 lei —
2020 133.279 lei în creștere față de 2019 76.847 lei în creștere față de 2019 2.139 lei în scădere față de 2019 — 104.329 lei 102.190 lei —
2019 30.743 lei 25.143 lei 5.307 lei — 30.650 lei 25.343 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare