CURSURI DE BEAUTY SRL

CURSURI DE BEAUTY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38288394, Nr. Reg. Com. J40/16648/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9602 - Coafura si alte activitati de infrumusetare. Societatea a fost înființată la data de 29 septembrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. JULES MICHELET, NR.7, PARTER, CAMERA 4, AP.1, cod poștal 010461. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CURSURI DE BEAUTY SRL
CUI
38288394
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/16648/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 septembrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. JULES MICHELET, NR.7, PARTER, CAMERA 4, AP.1
Cod poștal
010461
Cod CAEN
9602
Domeniu de activitate
Coafura si alte activitati de infrumusetare

Situații financiare

În 2025, CURSURI DE BEAUTY SRL a raportat o cifră de afaceri de 113.300 lei, o pierdere netă de 51.457 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 80.151 lei2018 · Cifra de afaceri: 255.273 lei2021 · Cifra de afaceri: 91.500 lei2022 · Cifra de afaceri: 108.128 lei2023 · Cifra de afaceri: 107.485 lei2024 · Cifra de afaceri: 227.905 lei2025 · Cifra de afaceri: 113.300 lei2017 · Profit net: 52.404 lei2018 · Profit net: 167.831 lei2019 · Profit net: −5.567 lei2020 · Profit net: −4.852 lei2021 · Profit net: 72.130 lei2022 · Profit net: 84.431 lei2023 · Profit net: 49.340 lei2024 · Profit net: 76.174 lei2025 · Profit net: −51.457 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 80.151 lei20172018: 255.273 lei255 mii20182021: 91.500 lei20212022: 108.128 lei20222023: 107.485 lei20232024: 227.905 lei20242025: 113.300 lei113 mii2025
Profit net lei
2017: 52.404 lei'172018: 167.831 lei168 mii'182019: −5.567 lei'192020: −4.852 lei'202021: 72.130 lei'212022: 84.431 lei'222023: 49.340 lei'232024: 76.174 lei'242025: −51.457 lei−51 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru CURSURI DE BEAUTY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 113.300 lei în scădere față de 2024 −51.457 lei în scădere față de 2024 28.044 lei în creștere față de 2024 661 lei 52.340 lei 24.957 lei 1
2024 227.905 lei în creștere față de 2023 76.174 lei în creștere față de 2023 8.442 lei în scădere față de 2023 1.455 lei 83.401 lei 76.414 lei 1
2023 107.485 lei în scădere față de 2022 49.340 lei în scădere față de 2022 10.400 lei în creștere față de 2022 2.248 lei 57.732 lei 49.580 lei 1
2022 108.128 lei în creștere față de 2021 84.431 lei în creștere față de 2021 3.445 lei în creștere față de 2021 3.042 lei 85.074 lei 84.671 lei 1
2021 91.500 lei 72.130 lei în creștere față de 2020 1.627 lei în creștere față de 2020 3.835 lei 227.534 lei 229.742 lei —
2020 — −4.852 lei în creștere față de 2019 0 lei 4.629 lei 152.983 lei 157.612 lei —
2019 — −5.567 lei în scădere față de 2018 0 lei 5.422 lei 157.042 lei 162.464 lei —
2018 255.273 lei în creștere față de 2017 167.831 lei în creștere față de 2017 0 lei în scădere față de 2017 6.216 lei 161.815 lei 168.031 lei —
2017 80.151 lei 52.404 lei 13.875 lei — 66.479 lei 52.604 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare