CUTARESCU BARBERS S.R.L.

CUTARESCU BARBERS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42092190, Nr. Reg. Com. J2020000252401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9621 - Alte activitati recreative si distractive n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 13 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.138, PARTER, BL.D19, cod poștal 021337. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CUTARESCU BARBERS S.R.L.
CUI
42092190
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000252401
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 ianuarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS MIHAI BRAVU, NR.138, PARTER, BL.D19
Cod poștal
021337
Cod CAEN
9621
Domeniu de activitate
Alte activitati recreative si distractive n.c.a.

Situații financiare

În 2025, CUTARESCU BARBERS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 48.055 lei, o pierdere netă de 3.390 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 12.746 lei2021 · Cifra de afaceri: 57.768 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.135 lei2023 · Cifra de afaceri: 32.535 lei2024 · Cifra de afaceri: 41.271 lei2025 · Cifra de afaceri: 48.055 lei2020 · Profit net: −29.621 lei2021 · Profit net: 14.650 lei2022 · Profit net: −15.697 lei2023 · Profit net: −15.181 lei2024 · Profit net: −7.004 lei2025 · Profit net: −3.390 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 12.746 lei20202021: 57.768 lei58 mii20212022: 25.135 lei20222023: 32.535 lei20232024: 41.271 lei20242025: 48.055 lei48 mii2025
Profit net lei
2020: −29.621 lei−30 mii20202021: 14.650 lei15 mii20212022: −15.697 lei20222023: −15.181 lei20232024: −7.004 lei20242025: −3.390 lei−3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CUTARESCU BARBERS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 48.055 lei în creștere față de 2024 −3.390 lei în creștere față de 2024 64.373 lei în creștere față de 2024 0 lei 8.165 lei −56.043 lei —
2024 41.271 lei în creștere față de 2023 −7.004 lei în creștere față de 2023 58.725 lei în creștere față de 2023 0 lei 5.940 lei −52.653 lei —
2023 32.535 lei în creștere față de 2022 −15.181 lei în creștere față de 2022 50.978 lei în creștere față de 2022 0 lei 5.204 lei −45.649 lei —
2022 25.135 lei în scădere față de 2021 −15.697 lei în scădere față de 2021 33.300 lei în creștere față de 2021 4 lei 2.828 lei −30.468 lei —
2021 57.768 lei în creștere față de 2020 14.650 lei în creștere față de 2020 19.011 lei în scădere față de 2020 52 lei 4.188 lei −14.771 lei —
2020 12.746 lei −29.621 lei 38.800 lei 100 lei 8.707 lei −29.421 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare