CVS MARMOGRANIT GROUP S.R.L.

Inactivă fiscal din 28 noiembrie 2023. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

CVS MARMOGRANIT GROUP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 39968968, Nr. Reg. Com. J20/1252/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2370 - Taierea, fasonarea si finisarea pietrei. Societatea a fost înființată la data de 8 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA MOŢILOR, BL.P4, SC.1, AP.20. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 28 noiembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CVS MARMOGRANIT GROUP S.R.L.
CUI
39968968
Stare
Inactivă fiscal din 28 noiembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J20/1252/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 octombrie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, ALEEA MOŢILOR, BL.P4, SC.1, AP.20
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2370
Domeniu de activitate
Taierea, fasonarea si finisarea pietrei

Situații financiare

În 2025, CVS MARMOGRANIT GROUP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 19.750 lei, un profit net de 40.074 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 61.831 lei2020 · Cifra de afaceri: 179.780 lei2021 · Cifra de afaceri: 370.010 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.461 lei2023 · Cifra de afaceri: 232.661 lei2024 · Cifra de afaceri: 92.800 lei2025 · Cifra de afaceri: 19.750 lei2019 · Profit net: 18.371 lei2020 · Profit net: 1.317 lei2021 · Profit net: 205.503 lei2022 · Profit net: −41.241 lei2023 · Profit net: 76.469 lei2024 · Profit net: −35.051 lei2025 · Profit net: 40.074 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 61.831 lei20192020: 179.780 lei20202021: 370.010 lei370 mii20212022: 10.461 lei20222023: 232.661 lei20232024: 92.800 lei20242025: 19.750 lei20 mii2025
Profit net lei
2019: 18.371 lei20192020: 1.317 lei20202021: 205.503 lei206 mii20212022: −41.241 lei−41 mii20222023: 76.469 lei20232024: −35.051 lei20242025: 40.074 lei40 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru CVS MARMOGRANIT GROUP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 19.750 lei în scădere față de 2024 40.074 lei în creștere față de 2024 102.532 lei în scădere față de 2024 0 lei 108.138 lei 5.606 lei 1
2024 92.800 lei în scădere față de 2023 −35.051 lei în scădere față de 2023 116.332 lei în creștere față de 2023 0 lei 81.863 lei −34.469 lei 1 în scădere față de 2023
2023 232.661 lei în creștere față de 2022 76.469 lei în creștere față de 2022 56.985 lei în creștere față de 2022 0 lei 133.654 lei 76.669 lei 2
2022 10.461 lei în scădere față de 2021 −41.241 lei în scădere față de 2021 22.207 lei în creștere față de 2021 5.824 lei 197.064 lei 180.681 lei 2
2021 370.010 lei în creștere față de 2020 205.503 lei în creștere față de 2020 19.954 lei în scădere față de 2020 11.200 lei 230.676 lei 221.922 lei 2 în scădere față de 2020
2020 179.780 lei în creștere față de 2019 1.317 lei în scădere față de 2019 34.914 lei în creștere față de 2019 16.576 lei 34.757 lei 16.419 lei 3 în creștere față de 2019
2019 61.831 lei 18.371 lei 10.794 lei 0 lei 29.365 lei 18.571 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare