CYBER SPARKLE SECURE CONSULTING S.R.L.

CYBER SPARKLE SECURE CONSULTING S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 42384870, Nr. Reg. Com. J21/123/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6209 - Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei. Societatea a fost înființată la data de 10 martie 2020. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, SAT SCÂNTEIA COM. SCÂNTEIA, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.19, cod poștal 927210. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
CYBER SPARKLE SECURE CONSULTING S.R.L.
CUI
42384870
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/123/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
10 martie 2020
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, SAT SCÂNTEIA COM. SCÂNTEIA, STR. NICOLAE BĂLCESCU, NR.19
Cod poștal
927210
Cod CAEN
6209
Domeniu de activitate
Alte activitati de servicii privind tehnologia informatiei

Situații financiare

În 2025, CYBER SPARKLE SECURE CONSULTING S.R.L. a raportat o pierdere netă de 863 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 365.625 lei2021 · Cifra de afaceri: 771.818 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.057.561 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.192.616 lei2024 · Cifra de afaceri: 313.391 lei2020 · Profit net: 275.538 lei2021 · Profit net: 564.245 lei2022 · Profit net: 790.575 lei2023 · Profit net: 913.144 lei2024 · Profit net: 205.889 lei2025 · Profit net: −863 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 365.625 lei20202021: 771.818 lei20212022: 1.057.561 lei20222023: 1.192.616 lei1,2 mil.20232024: 313.391 lei313 mii2024
Profit net lei
2020: 275.538 lei20202021: 564.245 lei20212022: 790.575 lei20222023: 913.144 lei913 mii20232024: 205.889 lei20242025: −863 lei−8632025
Indicatori financiari pe ani pentru CYBER SPARKLE SECURE CONSULTING S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −863 lei în scădere față de 2024 4.005 lei în scădere față de 2024 — 3.382 lei −623 lei —
2024 313.391 lei în scădere față de 2023 205.889 lei în scădere față de 2023 5.410 lei în scădere față de 2023 — 211.540 lei 206.130 lei 1
2023 1.192.616 lei în creștere față de 2022 913.144 lei în creștere față de 2022 31.819 lei în scădere față de 2022 — 945.204 lei 913.385 lei 1
2022 1.057.561 lei în creștere față de 2021 790.575 lei în creștere față de 2021 51.521 lei în creștere față de 2021 — 842.336 lei 790.815 lei 1
2021 771.818 lei în creștere față de 2020 564.245 lei în creștere față de 2020 9.384 lei în scădere față de 2020 — 575.315 lei 565.931 lei —
2020 365.625 lei 275.538 lei 13.212 lei — 288.950 lei 275.738 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare