D & D VALARIEŞ S.R.L.

D & D VALARIEŞ S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 40230084, Nr. Reg. Com. J2018001618203. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8123 - Activitati specializate de curatenie a cladirilor, mijloacelor de transport, masini si utilaje industriale. Societatea a fost înființată la data de 28 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, SAT VEŢEL COM. VEŢEL, STR. PRIMĂVERII, NR.122A. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
D & D VALARIEŞ S.R.L.
CUI
40230084
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001618203
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 noiembrie 2018
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, SAT VEŢEL COM. VEŢEL, STR. PRIMĂVERII, NR.122A
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8123
Domeniu de activitate
Activitati specializate de curatenie a cladirilor, mijloacelor de transport, masini si utilaje industriale

Situații financiare

În 2025, D & D VALARIEŞ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 98.130 lei, un profit net de 19.912 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 78.421 lei2020 · Cifra de afaceri: 83.003 lei2021 · Cifra de afaceri: 79.277 lei2022 · Cifra de afaceri: 91.136 lei2023 · Cifra de afaceri: 123.903 lei2024 · Cifra de afaceri: 116.820 lei2025 · Cifra de afaceri: 98.130 lei2019 · Profit net: 39.228 lei2020 · Profit net: 62.174 lei2021 · Profit net: 57.064 lei2022 · Profit net: 50.471 lei2023 · Profit net: 52.006 lei2024 · Profit net: 6.465 lei2025 · Profit net: 19.912 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 78.421 lei20192020: 83.003 lei20202021: 79.277 lei20212022: 91.136 lei20222023: 123.903 lei124 mii20232024: 116.820 lei20242025: 98.130 lei98 mii2025
Profit net lei
2019: 39.228 lei20192020: 62.174 lei62 mii20202021: 57.064 lei20212022: 50.471 lei20222023: 52.006 lei20232024: 6.465 lei20242025: 19.912 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru D & D VALARIEŞ S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 98.130 lei în scădere față de 2024 19.912 lei în creștere față de 2024 42.770 lei în creștere față de 2024 2.734 lei 278.368 lei 238.332 lei 1
2024 116.820 lei în scădere față de 2023 6.465 lei în scădere față de 2023 33.939 lei în creștere față de 2023 3.672 lei 248.687 lei 218.420 lei 1
2023 123.903 lei în creștere față de 2022 52.006 lei în creștere față de 2022 3.972 lei în creștere față de 2022 — 245.114 lei 241.142 lei 1
2022 91.136 lei în creștere față de 2021 50.471 lei în scădere față de 2021 130 lei în scădere față de 2021 — 189.267 lei 189.137 lei 1
2021 79.277 lei în scădere față de 2020 57.064 lei în scădere față de 2020 1.992 lei în creștere față de 2020 — 140.657 lei 138.665 lei —
2020 83.003 lei în creștere față de 2019 62.174 lei în creștere față de 2019 500 lei în creștere față de 2019 — 102.102 lei 101.602 lei 1
2019 78.421 lei 39.228 lei 76 lei — 39.504 lei 39.428 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare