DA.STE.R DINAMIC ICEART SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 22550390, Nr. Reg. Com. J2007019004401. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9319 - Alte activitati sportive. Societatea a fost înființată la data de 11 octombrie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. NUCULUI, NR.4, BL.V100, SC.2, ET.6, AP.55, cod poștal 031502. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- DA.STE.R DINAMIC ICEART SRL
- CUI
- 22550390
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007019004401
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 11 octombrie 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. NUCULUI, NR.4, BL.V100, SC.2, ET.6, AP.55
- Cod poștal
- 031502
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 9319
- Domeniu de activitate
- Alte activitati sportive
Situații financiare
În 2025, DA.STE.R DINAMIC ICEART SRL a raportat o cifră de afaceri de 509.571 lei, un profit net de 5.325 lei și un număr mediu de 2 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 509.571 lei în creștere față de 2024 | 5.325 lei în scădere față de 2024 | 312.689 lei în creștere față de 2024 | 14.744 lei | 858.898 lei | 578.680 lei | 2 în creștere față de 2024 |
| 2024 | 260.788 lei în scădere față de 2023 | 57.595 lei în scădere față de 2023 | 216.459 lei în creștere față de 2023 | 14.744 lei | 775.070 lei | 573.355 lei | 1 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 727.710 lei în creștere față de 2022 | 457.382 lei în creștere față de 2022 | 105.781 lei în creștere față de 2022 | 14.744 lei | 606.797 lei | 515.760 lei | 2 în scădere față de 2022 |
| 2022 | 88.476 lei | 65.955 lei în creștere față de 2021 | 44.983 lei în creștere față de 2021 | 14.744 lei | 88.617 lei | 58.378 lei | 4 |
| 2021 | — | 0 lei | 24.176 lei | 14.744 lei | 1.855 lei | −7.577 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 24.176 lei | 14.744 lei | 1.855 lei | −7.577 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 24.176 lei în creștere față de 2017 | 14.744 lei | 1.855 lei | −7.577 lei | — |
| 2017 | 0 lei | 0 lei | 24.175 lei | 14.744 lei | 1.854 lei | −7.577 lei | — |
| 2016 | — | 0 lei | 24.175 lei | 14.744 lei | 1.854 lei | −7.577 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
