DACIA MILITARY INDUSTRY S.A.

DACIA MILITARY INDUSTRY S.A. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40071132, Nr. Reg. Com. J2018015603404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2530 - Productia generatoarelor de aburi (cu exceptia cazanelor pentru incalzire centrala). Societatea a fost înființată la data de 30 octombrie 2018. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE ARUBIUM, NR.46-48, MANSARDĂ. BIROU 1, cod poștal 022944. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DACIA MILITARY INDUSTRY S.A.
CUI
40071132
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018015603404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ PE ACŢIUNI
Data înființării
30 octombrie 2018
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ALE ARUBIUM, NR.46-48, MANSARDĂ. BIROU 1
Cod poștal
022944
Cod CAEN
2530
Domeniu de activitate
Productia generatoarelor de aburi (cu exceptia cazanelor pentru incalzire centrala)

Situații financiare

În 2025, DACIA MILITARY INDUSTRY S.A. a raportat o cifră de afaceri de 430.238 lei, o pierdere netă de 87.705 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.201820192020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 340.761 lei2021 · Cifra de afaceri: 425.705 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.130.388 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.386.687 lei2024 · Cifra de afaceri: 176.883 lei2025 · Cifra de afaceri: 430.238 lei2018 · Profit net: −957 lei2019 · Profit net: −39.794 lei2020 · Profit net: 14.197 lei2021 · Profit net: −845 lei2022 · Profit net: 424.402 lei2023 · Profit net: 429.585 lei2024 · Profit net: −364.156 lei2025 · Profit net: −87.705 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 340.761 lei20202021: 425.705 lei20212022: 1.130.388 lei20222023: 1.386.687 lei1,4 mil.20232024: 176.883 lei20242025: 430.238 lei430 mii2025
Profit net lei
2018: −957 lei'182019: −39.794 lei'192020: 14.197 lei'202021: −845 lei'212022: 424.402 lei'222023: 429.585 lei430 mii'232024: −364.156 lei−364 mii'242025: −87.705 lei−88 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DACIA MILITARY INDUSTRY S.A.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 430.238 lei în creștere față de 2024 −87.705 lei în creștere față de 2024 787.383 lei în scădere față de 2024 703.523 lei 188.782 lei 104.922 lei 4
2024 176.883 lei în scădere față de 2023 −364.156 lei în scădere față de 2023 896.860 lei în creștere față de 2023 871.961 lei 217.526 lei 192.627 lei 4 în creștere față de 2023
2023 1.386.687 lei în creștere față de 2022 429.585 lei în creștere față de 2022 513.989 lei în creștere față de 2022 857.340 lei 257.055 lei 600.805 lei 3
2022 1.130.388 lei în creștere față de 2021 424.402 lei în creștere față de 2021 37.678 lei în scădere față de 2021 333.162 lei 250.698 lei 546.502 lei 3 în creștere față de 2021
2021 425.705 lei în creștere față de 2020 −845 lei în scădere față de 2020 383.998 lei în creștere față de 2020 352.168 lei 153.257 lei 122.101 lei 2 în creștere față de 2020
2020 340.761 lei 14.197 lei în creștere față de 2019 310.750 lei în creștere față de 2019 249.535 lei 184.161 lei 122.946 lei 1
2019 — −39.794 lei în scădere față de 2018 94.510 lei în creștere față de 2018 52.314 lei 243 lei −40.250 lei —
2018 — −957 lei 5.439 lei 162 lei 2.320 lei 43 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare