DALUCA SOFT S.R.L.

DALUCA SOFT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 40637666, Nr. Reg. Com. J2019000289285. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4740 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 14 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT POGANU COM. VERGULEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.131, cod poștal 237534. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DALUCA SOFT S.R.L.
CUI
40637666
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000289285
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 februarie 2019
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, SAT POGANU COM. VERGULEASA, STR. PRINCIPALĂ, NR.131
Cod poștal
237534
Cod CAEN
4740
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2024, DALUCA SOFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 266.648 lei, un profit net de 24.036 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii2019202020212022202320242019 · Cifra de afaceri: 70.542 lei2020 · Cifra de afaceri: 273.034 lei2021 · Cifra de afaceri: 221.292 lei2022 · Cifra de afaceri: 222.111 lei2023 · Cifra de afaceri: 254.689 lei2024 · Cifra de afaceri: 266.648 lei2019 · Profit net: 2.459 lei2020 · Profit net: 70.527 lei2021 · Profit net: 43.161 lei2022 · Profit net: 47.386 lei2023 · Profit net: 21.851 lei2024 · Profit net: 24.036 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 70.542 lei20192020: 273.034 lei273 mii20202021: 221.292 lei20212022: 222.111 lei20222023: 254.689 lei20232024: 266.648 lei267 mii2024
Profit net lei
2019: 2.459 lei20192020: 70.527 lei71 mii20202021: 43.161 lei20212022: 47.386 lei20222023: 21.851 lei20232024: 24.036 lei24 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru DALUCA SOFT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 266.648 lei în creștere față de 2023 24.036 lei în creștere față de 2023 11.482 lei în creștere față de 2023 — 103.690 lei 92.208 lei 1
2023 254.689 lei în creștere față de 2022 21.851 lei în scădere față de 2022 10.777 lei în scădere față de 2022 — 113.949 lei 103.172 lei 1
2022 222.111 lei în creștere față de 2021 47.386 lei în creștere față de 2021 13.730 lei în creștere față de 2021 — 127.463 lei 113.733 lei 1
2021 221.292 lei în scădere față de 2020 43.161 lei în scădere față de 2020 5.727 lei în scădere față de 2020 — 122.074 lei 116.347 lei —
2020 273.034 lei în creștere față de 2019 70.527 lei în creștere față de 2019 5.802 lei în scădere față de 2019 — 78.988 lei 73.186 lei —
2019 70.542 lei 2.459 lei 32.665 lei 52 lei 35.272 lei 2.659 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare