DAMAR VISION S.R.L.

DAMAR VISION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 41514882, Nr. Reg. Com. J2019003544237. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4782 - Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete. Societatea a fost înființată la data de 12 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, BLD. BIRUINŢEI, NR.89, HALĂ, cod poștal 077145. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DAMAR VISION S.R.L.
CUI
41514882
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019003544237
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 august 2019
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, ORŞ. PANTELIMON, BLD. BIRUINŢEI, NR.89, HALĂ
Cod poștal
077145
Cod CAEN
4782
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al textilelor, imbracamintei si incaltamintei efectuat prin standuri, chioscuri si piete

Situații financiare

În 2025, DAMAR VISION S.R.L. a raportat un profit net de 31.944 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.756.859 lei2020 · Cifra de afaceri: 318.388 lei2021 · Cifra de afaceri: 5.302 lei2022 · Cifra de afaceri: 474.850 lei2023 · Cifra de afaceri: 163.335 lei2019 · Profit net: 3.622.523 lei2020 · Profit net: −15.454 lei2021 · Profit net: 258.161 lei2022 · Profit net: 724.758 lei2023 · Profit net: 458.731 lei2024 · Profit net: −2.351 lei2025 · Profit net: 31.944 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.756.859 lei3,8 mil.20192020: 318.388 lei20202021: 5.302 lei20212022: 474.850 lei20222023: 163.335 lei163 mii2023
Profit net lei
2019: 3.622.523 lei3,6 mil.20192020: −15.454 lei−15 mii20202021: 258.161 lei20212022: 724.758 lei20222023: 458.731 lei20232024: −2.351 lei20242025: 31.944 lei32 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DAMAR VISION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — 31.944 lei în creștere față de 2024 109.774 lei în creștere față de 2024 — 1.003.096 lei 893.322 lei 1
2024 — −2.351 lei în scădere față de 2023 10.563 lei în scădere față de 2023 — 1.191.942 lei 1.181.379 lei 1
2023 163.335 lei în scădere față de 2022 458.731 lei în scădere față de 2022 55.234 lei în scădere față de 2022 — 1.238.963 lei 1.183.729 lei 1
2022 474.850 lei în creștere față de 2021 724.758 lei în creștere față de 2021 57.166 lei în scădere față de 2021 — 782.164 lei 724.998 lei 1
2021 5.302 lei în scădere față de 2020 258.161 lei în creștere față de 2020 156.113 lei în creștere față de 2020 — 553.182 lei 397.069 lei 1 în scădere față de 2020
2020 318.388 lei în scădere față de 2019 −15.454 lei în scădere față de 2019 153.315 lei în creștere față de 2019 — 1.727.505 lei 1.574.190 lei 2 în scădere față de 2019
2019 3.756.859 lei 3.622.523 lei 85.535 lei — 3.708.206 lei 3.622.723 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare