DAMERIN STAR S.R.L.

DAMERIN STAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 42606852, Nr. Reg. Com. J2020002104230. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5611 - Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. Societatea a fost înființată la data de 11 iunie 2020. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, COM. DOMNEŞTI, INT ŞIPOTUL APELOR, NR.20, cod poștal 077090. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DAMERIN STAR S.R.L.
CUI
42606852
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020002104230
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 iunie 2020
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, COM. DOMNEŞTI, INT ŞIPOTUL APELOR, NR.20
Cod poștal
077090
Cod CAEN
5611
Domeniu de activitate
Fabricarea painii; fabricarea prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie

Situații financiare

În 2025, DAMERIN STAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 361.242 lei, un profit net de 52.664 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 73.481 lei2021 · Cifra de afaceri: 159.334 lei2022 · Cifra de afaceri: 216.192 lei2023 · Cifra de afaceri: 229.413 lei2024 · Cifra de afaceri: 560.938 lei2025 · Cifra de afaceri: 361.242 lei2020 · Profit net: 8.218 lei2021 · Profit net: 13.502 lei2022 · Profit net: 23.290 lei2023 · Profit net: 3.679 lei2024 · Profit net: −101.991 lei2025 · Profit net: 52.664 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 73.481 lei20202021: 159.334 lei20212022: 216.192 lei20222023: 229.413 lei20232024: 560.938 lei561 mii20242025: 361.242 lei361 mii2025
Profit net lei
2020: 8.218 lei20202021: 13.502 lei20212022: 23.290 lei20222023: 3.679 lei20232024: −101.991 lei−102 mii20242025: 52.664 lei53 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DAMERIN STAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 361.242 lei în scădere față de 2024 52.664 lei în creștere față de 2024 20.477 lei în scădere față de 2024 13.234 lei 6.805 lei −438 lei 1 în scădere față de 2024
2024 560.938 lei în creștere față de 2023 −101.991 lei în scădere față de 2023 155.882 lei în creștere față de 2023 90.908 lei 11.871 lei −53.103 lei 2 în creștere față de 2023
2023 229.413 lei în creștere față de 2022 3.679 lei în scădere față de 2022 38.258 lei în creștere față de 2022 21.016 lei 66.130 lei 48.888 lei 1
2022 216.192 lei în creștere față de 2021 23.290 lei în creștere față de 2021 32.919 lei în scădere față de 2021 13.168 lei 64.960 lei 45.209 lei 1
2021 159.334 lei în creștere față de 2020 13.502 lei în creștere față de 2020 40.044 lei în scădere față de 2020 18.166 lei 43.798 lei 21.920 lei 1
2020 73.481 lei 8.218 lei 42.598 lei 27.956 lei 23.060 lei 8.418 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare