DAN-ALEX SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bistriţa-Năsăud, România. Date de identificare: CUI 17925729, Nr. Reg. Com. J2005000788060. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4331 - Lucrari de ipsoserie. Societatea a fost înființată la data de 5 septembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.20, ET.P, AP.1, cod poștal 420091. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- DAN-ALEX SRL
- CUI
- 17925729
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2005000788060
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 5 septembrie 2005
- Județ
- Bistrița-Năsăud
- Sediul social
- JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, MUN. BISTRIŢA, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.20, ET.P, AP.1
- Cod poștal
- 420091
- Cod CAEN
- 4331
- Domeniu de activitate
- Lucrari de ipsoserie
Situații financiare
În 2025, DAN-ALEX SRL a raportat o cifră de afaceri de −2.000 lei, o pierdere netă de 54.846 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | −2.000 lei în scădere față de 2024 | −54.846 lei în scădere față de 2024 | 140.215 lei în creștere față de 2024 | 61.820 lei | 25.737 lei | −52.658 lei | 1 |
| 2024 | 60.000 lei | −20.623 lei în scădere față de 2023 | 135.494 lei în creștere față de 2023 | 61.820 lei | 75.862 lei | 2.188 lei | 1 în scădere față de 2023 |
| 2023 | 60.000 lei în creștere față de 2022 | −16.713 lei în scădere față de 2022 | 65.428 lei în creștere față de 2022 | 61.820 lei | 26.419 lei | 22.811 lei | 2 |
| 2022 | 50.400 lei în creștere față de 2021 | 1.095 lei în scădere față de 2021 | 48.931 lei în scădere față de 2021 | 62.015 lei | 26.440 lei | 39.524 lei | 2 în scădere față de 2021 |
| 2021 | 39.600 lei în creștere față de 2020 | 32.594 lei în creștere față de 2020 | 50.539 lei în scădere față de 2020 | 62.637 lei | 26.330 lei | 38.428 lei | 3 în creștere față de 2020 |
| 2020 | 24.400 lei în scădere față de 2019 | 12.356 lei în creștere față de 2019 | 81.986 lei în creștere față de 2019 | 63.261 lei | 24.559 lei | 5.834 lei | 2 |
| 2019 | 38.400 lei | −18.562 lei în scădere față de 2018 | 77.370 lei în creștere față de 2018 | 63.884 lei | 6.964 lei | −6.522 lei | 2 |
| 2018 | 38.400 lei | −13.133 lei în scădere față de 2017 | 59.431 lei în creștere față de 2017 | 64.507 lei | 6.964 lei | 12.040 lei | 2 |
| 2017 | 38.400 lei | 294 lei în scădere față de 2016 | 46.921 lei în scădere față de 2016 | 65.130 lei | 6.964 lei | 25.173 lei | 2 |
| 2016 | 38.400 lei | 35.400 lei | 47.838 lei | 65.753 lei | 6.964 lei | 24.879 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
