DANCOS FACTORY SRL

Inactivă fiscal din 4 martie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

DANCOS FACTORY SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Constanţa, România. Date de identificare: CUI 37683859, Nr. Reg. Com. J13/1766/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1013 - Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasare). Societatea a fost înființată la data de 31 mai 2017. Sediul social este situat la: JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. NUCILOR, NR.2, AP.BIROU NR.1. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 4 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DANCOS FACTORY SRL
CUI
37683859
Stare
Inactivă fiscal din 4 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J13/1766/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 mai 2017
Județ
Constanța
Sediul social
JUD. CONSTANŢA, SAT CUMPĂNA COM. CUMPĂNA, STR. NUCILOR, NR.2, AP.BIROU NR.1
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
1013
Domeniu de activitate
Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasare)

Situații financiare

În 2024, DANCOS FACTORY SRL a raportat o pierdere netă de 82.452 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 45.557 lei2021 · Cifra de afaceri: 1.642.546 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.525.214 lei2023 · Cifra de afaceri: 532.510 lei2020 · Profit net: 11.582 lei2021 · Profit net: 172.070 lei2022 · Profit net: −138.697 lei2023 · Profit net: −86.900 lei2024 · Profit net: −82.452 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 45.557 lei20202021: 1.642.546 lei1,6 mil.20212022: 1.525.214 lei20222023: 532.510 lei533 mii2023
Profit net lei
2020: 11.582 lei20202021: 172.070 lei172 mii20212022: −138.697 lei−139 mii20222023: −86.900 lei20232024: −82.452 lei−82 mii2024
Indicatori financiari pe ani pentru DANCOS FACTORY SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 — −82.452 lei în creștere față de 2023 350.014 lei în creștere față de 2023 — 42.166 lei −307.848 lei —
2023 532.510 lei în scădere față de 2022 −86.900 lei în creștere față de 2022 346.617 lei în scădere față de 2022 — 121.220 lei −225.397 lei 2 în scădere față de 2022
2022 1.525.214 lei în scădere față de 2021 −138.697 lei în scădere față de 2021 541.107 lei în creștere față de 2021 146.831 lei 255.779 lei −138.497 lei 3
2021 1.642.546 lei în creștere față de 2020 172.070 lei în creștere față de 2020 118.366 lei în creștere față de 2020 — 302.218 lei 183.852 lei 3 în creștere față de 2020
2020 45.557 lei 11.582 lei 4.239 lei — 16.021 lei 11.782 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.