DANDENANCONS S.R.L.

DANDENANCONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vaslui, România. Date de identificare: CUI 42158392, Nr. Reg. Com. J2020000054377. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4683 - Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 27 ianuarie 2020. Sediul social este situat la: JUD. VASLUI, SAT DELEŞTI COM. DELEŞTI, DELEŞTI, NR.114, cod poștal 737175. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DANDENANCONS S.R.L.
CUI
42158392
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020000054377
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 ianuarie 2020
Județ
Vaslui
Sediul social
JUD. VASLUI, SAT DELEŞTI COM. DELEŞTI, DELEŞTI, NR.114
Cod poștal
737175
Cod CAEN
4683
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor de fierarie, al articolelor din sticla si a celor pentru vopsit, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, DANDENANCONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 72.278 lei, un profit net de 3.440 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 35.844 lei2021 · Cifra de afaceri: 90.385 lei2022 · Cifra de afaceri: 150.091 lei2023 · Cifra de afaceri: 170.476 lei2024 · Cifra de afaceri: 114.743 lei2025 · Cifra de afaceri: 72.278 lei2020 · Profit net: 970 lei2021 · Profit net: 7.054 lei2022 · Profit net: 12.347 lei2023 · Profit net: 15.660 lei2024 · Profit net: 15.563 lei2025 · Profit net: 3.440 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 35.844 lei20202021: 90.385 lei20212022: 150.091 lei20222023: 170.476 lei170 mii20232024: 114.743 lei20242025: 72.278 lei72 mii2025
Profit net lei
2020: 970 lei20202021: 7.054 lei20212022: 12.347 lei20222023: 15.660 lei16 mii20232024: 15.563 lei20242025: 3.440 lei3 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DANDENANCONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 72.278 lei în scădere față de 2024 3.440 lei în scădere față de 2024 9.571 lei în scădere față de 2024 — 64.806 lei 55.235 lei —
2024 114.743 lei în scădere față de 2023 15.563 lei în scădere față de 2023 11.243 lei în scădere față de 2023 — 63.037 lei 51.794 lei —
2023 170.476 lei în creștere față de 2022 15.660 lei în creștere față de 2022 15.912 lei în scădere față de 2022 — 52.143 lei 36.231 lei —
2022 150.091 lei în creștere față de 2021 12.347 lei în creștere față de 2021 19.439 lei în scădere față de 2021 — 40.011 lei 20.572 lei —
2021 90.385 lei în creștere față de 2020 7.054 lei în creștere față de 2020 45.827 lei în creștere față de 2020 — 54.051 lei 8.224 lei —
2020 35.844 lei 970 lei 40.735 lei — 41.905 lei 1.170 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare