DANDIS GLASS S.R.L.

DANDIS GLASS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 40608652, Nr. Reg. Com. J17/376/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4332 - Lucrari de tamplarie si dulgherie. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. DR. RĂUTU, NR.11, cod poștal 800246. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DANDIS GLASS S.R.L.
CUI
40608652
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J17/376/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2019
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. DR. RĂUTU, NR.11
Cod poștal
800246
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4332
Domeniu de activitate
Lucrari de tamplarie si dulgherie

Situații financiare

În 2025, DANDIS GLASS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 999.530 lei, un profit net de 104.411 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2019202020212022202420252019 · Cifra de afaceri: 3.570 lei2020 · Cifra de afaceri: 101.305 lei2021 · Cifra de afaceri: 365.041 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.511.184 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.083.089 lei2025 · Cifra de afaceri: 999.530 lei2019 · Profit net: −21.021 lei2020 · Profit net: −53.905 lei2021 · Profit net: 7.208 lei2022 · Profit net: 522.733 lei2024 · Profit net: 274.144 lei2025 · Profit net: 104.411 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.570 lei20192020: 101.305 lei20202021: 365.041 lei20212022: 1.511.184 lei20222024: 2.083.089 lei2,1 mil.20242025: 999.530 lei1.000 mii2025
Profit net lei
2019: −21.021 lei20192020: −53.905 lei−54 mii20202021: 7.208 lei20212022: 522.733 lei523 mii20222024: 274.144 lei20242025: 104.411 lei104 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DANDIS GLASS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 999.530 lei în scădere față de 2024 104.411 lei în scădere față de 2024 870.362 lei în creștere față de 2024 5.951 lei 1.815.576 lei 951.165 lei 4 în creștere față de 2024
2024 2.083.089 lei în creștere față de 2022 274.144 lei în scădere față de 2022 256.391 lei în scădere față de 2022 0 lei 1.103.145 lei 846.754 lei 2 în scădere față de 2022
2022 1.511.184 lei în creștere față de 2021 522.733 lei în creștere față de 2021 1.667.641 lei în creștere față de 2021 46.539 lei 2.126.245 lei 455.215 lei 4 în scădere față de 2021
2021 365.041 lei în creștere față de 2020 7.208 lei în creștere față de 2020 553.697 lei în creștere față de 2020 97.310 lei 488.821 lei −67.518 lei 5
2020 101.305 lei în creștere față de 2019 −53.905 lei în scădere față de 2019 80.335 lei în scădere față de 2019 148.081 lei 7.504 lei −74.726 lei 5
2019 3.570 lei −21.021 lei 219.704 lei 198.851 lei 200.032 lei −20.821 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare