DANUBEER CRAFT S.R.L.

DANUBEER CRAFT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Giurgiu, România. Date de identificare: CUI 41716687, Nr. Reg. Com. J52/1067/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1104 - Fabricarea altor bauturi nedistilate, obtinute prin fermentare. Societatea a fost înființată la data de 3 octombrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. 1 DECEMBRIE 1918, CAMERA 1, BL.310, SC.A, ET.10, AP.43. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DANUBEER CRAFT S.R.L.
CUI
41716687
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J52/1067/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 octombrie 2019
Județ
Giurgiu
Sediul social
JUD. GIURGIU, MUN. GIURGIU, STR. 1 DECEMBRIE 1918, CAMERA 1, BL.310, SC.A, ET.10, AP.43
Cod CAEN
1104
Domeniu de activitate
Fabricarea altor bauturi nedistilate, obtinute prin fermentare

Situații financiare

În 2025, DANUBEER CRAFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 95.215 lei, o pierdere netă de 32.500 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 26.167 lei2022 · Cifra de afaceri: 56.753 lei2023 · Cifra de afaceri: 58.169 lei2024 · Cifra de afaceri: 159.501 lei2025 · Cifra de afaceri: 95.215 lei2019 · Profit net: −1.337 lei2020 · Profit net: −39.429 lei2021 · Profit net: −67.963 lei2022 · Profit net: −54.718 lei2023 · Profit net: −39.163 lei2024 · Profit net: 2.103 lei2025 · Profit net: −32.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 26.167 lei20212022: 56.753 lei20222023: 58.169 lei20232024: 159.501 lei160 mii20242025: 95.215 lei95 mii2025
Profit net lei
2019: −1.337 lei20192020: −39.429 lei20202021: −67.963 lei−68 mii20212022: −54.718 lei20222023: −39.163 lei20232024: 2.103 lei2 mii20242025: −32.500 lei−33 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DANUBEER CRAFT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 95.215 lei în scădere față de 2024 −32.500 lei în scădere față de 2024 464.866 lei în creștere față de 2024 169.687 lei 72.674 lei −222.505 lei —
2024 159.501 lei în creștere față de 2023 2.103 lei în creștere față de 2023 463.635 lei în creștere față de 2023 186.368 lei 87.261 lei −190.006 lei —
2023 58.169 lei în creștere față de 2022 −39.163 lei în creștere față de 2022 462.793 lei în creștere față de 2022 202.524 lei 68.159 lei −192.110 lei —
2022 56.753 lei în creștere față de 2021 −54.718 lei în creștere față de 2021 421.387 lei în creștere față de 2021 219.070 lei 49.370 lei −152.947 lei —
2021 26.167 lei −67.963 lei în scădere față de 2020 391.214 lei în creștere față de 2020 236.028 lei 56.957 lei −98.229 lei —
2020 — −39.429 lei în scădere față de 2019 327.351 lei în creștere față de 2019 246.695 lei 50.390 lei −30.266 lei —
2019 — −1.337 lei 80.000 lei 74.180 lei 4.693 lei −1.127 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare