DANUSIA REBEL FASHION S.R.L.

Radiată din 27 februarie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

DANUSIA REBEL FASHION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Hunedoara, România. Date de identificare: CUI 43165398, Nr. Reg. Com. J20/1079/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4771 - Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 9 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. CIOCLOVINA, BL.32, SC.2, ET.3, AP.36. Societatea este radiată din data de 27 februarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DANUSIA REBEL FASHION S.R.L.
CUI
43165398
Stare
Radiată din 27 februarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J20/1079/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 octombrie 2020
Județ
Hunedoara
Sediul social
JUD. HUNEDOARA, MUN. DEVA, STR. CIOCLOVINA, BL.32, SC.2, ET.3, AP.36
Cod CAEN
4771
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al imbracamintei, in magazine specializate

Situații financiare

În 2023, DANUSIA REBEL FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 53.191 lei, o pierdere netă de 17.056 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 5.072 lei2021 · Cifra de afaceri: 53.993 lei2022 · Cifra de afaceri: 49.014 lei2023 · Cifra de afaceri: 53.191 lei2020 · Profit net: 944 lei2021 · Profit net: 567 lei2022 · Profit net: 666 lei2023 · Profit net: −17.056 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 5.072 lei20202021: 53.993 lei54 mii20212022: 49.014 lei20222023: 53.191 lei53 mii2023
Profit net lei
2020: 944 lei94420202021: 567 lei20212022: 666 lei20222023: −17.056 lei−17 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru DANUSIA REBEL FASHION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 53.191 lei în creștere față de 2022 −17.056 lei în scădere față de 2022 38.192 lei în creștere față de 2022 0 lei 13 lei −38.179 lei 1
2022 49.014 lei în scădere față de 2021 666 lei în creștere față de 2021 26.726 lei în creștere față de 2021 0 lei 5.603 lei 2.377 lei 1
2021 53.993 lei în creștere față de 2020 567 lei în scădere față de 2020 14.802 lei în creștere față de 2020 0 lei 6.513 lei 1.711 lei 1 în creștere față de 2020
2020 5.072 lei 944 lei 10.250 lei 0 lei 9.394 lei 1.144 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare