DAPAR CONSTRUCTOR S.R.L.

DAPAR CONSTRUCTOR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 46508083, Nr. Reg. Com. J12/4390/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 20 iulie 2022. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TELEORMAN, NR.72, BL.T9, SC.4, ET.1, AP.33, cod poștal 400573. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DAPAR CONSTRUCTOR S.R.L.
CUI
46508083
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4390/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iulie 2022
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. TELEORMAN, NR.72, BL.T9, SC.4, ET.1, AP.33
Cod poștal
400573
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2025, DAPAR CONSTRUCTOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 44.400 lei, un profit net de 36.254 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 14.200 lei2023 · Cifra de afaceri: 60.000 lei2024 · Cifra de afaceri: 9.800 lei2025 · Cifra de afaceri: 44.400 lei2022 · Profit net: −13.082 lei2023 · Profit net: −12.627 lei2024 · Profit net: −23.402 lei2025 · Profit net: 36.254 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 14.200 lei20222023: 60.000 lei60 mii20232024: 9.800 lei20242025: 44.400 lei44 mii2025
Profit net lei
2022: −13.082 lei20222023: −12.627 lei20232024: −23.402 lei−23 mii20242025: 36.254 lei36 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DAPAR CONSTRUCTOR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 44.400 lei în creștere față de 2024 36.254 lei în creștere față de 2024 31.296 lei în scădere față de 2024 — 18.639 lei −12.657 lei —
2024 9.800 lei în scădere față de 2023 −23.402 lei în scădere față de 2023 48.791 lei în creștere față de 2023 — −120 lei −48.911 lei 1 în scădere față de 2023
2023 60.000 lei în creștere față de 2022 −12.627 lei în creștere față de 2022 27.070 lei în creștere față de 2022 — 1.561 lei −25.509 lei 2 în creștere față de 2022
2022 14.200 lei −13.082 lei 12.988 lei — 106 lei −12.882 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare