DARMAR METALCONF S.R.L.

DARMAR METALCONF S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38833407, Nr. Reg. Com. J03/304/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2511 - Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice. Societatea a fost înființată la data de 9 februarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. EXERCIŢIU, NR.117, BL.30, SC.E, AP.17. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DARMAR METALCONF S.R.L.
CUI
38833407
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/304/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 februarie 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. EXERCIŢIU, NR.117, BL.30, SC.E, AP.17
Cod CAEN
2511
Domeniu de activitate
Fabricarea de constructii metalice si parti componente ale structurilor metalice

Situații financiare

În 2025, DARMAR METALCONF S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 290.741 lei, o pierdere netă de 224.232 lei și un număr mediu de 4 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−400 mii−200 mii0200 mii400 mii600 mii800 mii20182023202420252018 · Cifra de afaceri: 118.249 lei2023 · Cifra de afaceri: 553.723 lei2024 · Cifra de afaceri: 629.712 lei2025 · Cifra de afaceri: 290.741 lei2018 · Profit net: −6.279 lei2023 · Profit net: 10.627 lei2024 · Profit net: 115.062 lei2025 · Profit net: −224.232 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 118.249 lei20182023: 553.723 lei20232024: 629.712 lei630 mii20242025: 290.741 lei291 mii2025
Profit net lei
2018: −6.279 lei20182023: 10.627 lei20232024: 115.062 lei115 mii20242025: −224.232 lei−224 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DARMAR METALCONF S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 290.741 lei în scădere față de 2024 −224.232 lei în scădere față de 2024 310.814 lei în creștere față de 2024 14.278 lei 124.866 lei −171.670 lei 4
2024 629.712 lei în creștere față de 2023 115.062 lei în creștere față de 2023 199.636 lei în scădere față de 2023 17.498 lei 234.700 lei 52.562 lei 4 în scădere față de 2023
2023 553.723 lei în creștere față de 2018 10.627 lei în creștere față de 2018 293.464 lei în creștere față de 2018 21.042 lei 209.922 lei −62.500 lei 5 în creștere față de 2018
2018 118.249 lei −6.279 lei 27.331 lei — 21.252 lei −6.079 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare