DAVI DRIVERS S.R.L.

Activitate suspendată din 29 aprilie 2024. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

DAVI DRIVERS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ilfov, România. Date de identificare: CUI 44843006, Nr. Reg. Com. J23/5394/2021. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 2 septembrie 2021. Sediul social este situat la: JUD. ILFOV, SAT TÂNGANU COM. CERNICA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.47A, CAMERA 4, cod poștal 077039. Societatea are activitatea suspendată din data de 29 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DAVI DRIVERS S.R.L.
CUI
44843006
Stare
Activitate suspendată din 29 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J23/5394/2021
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 septembrie 2021
Județ
Ilfov
Sediul social
JUD. ILFOV, SAT TÂNGANU COM. CERNICA, STR. 1 DECEMBRIE 1918, NR.47A, CAMERA 4
Cod poștal
077039
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, DAVI DRIVERS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 51.502 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 36.487 lei2022 · Cifra de afaceri: 461.648 lei2023 · Cifra de afaceri: 66.803 lei2021 · Profit net: 12.730 lei2022 · Profit net: 160.097 lei2023 · Profit net: −64.105 lei2024 · Profit net: −23.681 lei2025 · Profit net: −51.502 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 36.487 lei20212022: 461.648 lei462 mii20222023: 66.803 lei67 mii2023
Profit net lei
2021: 12.730 lei20212022: 160.097 lei160 mii20222023: −64.105 lei−64 mii20232024: −23.681 lei20242025: −51.502 lei−52 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DAVI DRIVERS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −51.502 lei în scădere față de 2024 −93 lei în scădere față de 2024 — 3.647 lei 3.740 lei —
2024 — −23.681 lei în creștere față de 2023 69 lei în scădere față de 2023 — 55.310 lei 55.241 lei —
2023 66.803 lei în scădere față de 2022 −64.105 lei în scădere față de 2022 79 lei în scădere față de 2022 — 79.001 lei 78.922 lei —
2022 461.648 lei în creștere față de 2021 160.097 lei în creștere față de 2021 27.526 lei în creștere față de 2021 29.375 lei 141.178 lei 143.027 lei 2 în creștere față de 2021
2021 36.487 lei 12.730 lei 1.922 lei — 14.852 lei 12.930 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare