DAVID ŞI MARIA ÎNCĂLŢĂMINTE SRL

DAVID ŞI MARIA ÎNCĂLŢĂMINTE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 22180964, Nr. Reg. Com. J2007014412409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4772 - Comert cu amanuntul al incaltamintei si articolelor din piele, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 30 iulie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA CRANGASI, NR.54, BL.4 AICEM, SC.1, ET.P, AP.3, cod poștal 060345. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DAVID ŞI MARIA ÎNCĂLŢĂMINTE SRL
CUI
22180964
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007014412409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 iulie 2007
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, CALEA CRANGASI, NR.54, BL.4 AICEM, SC.1, ET.P, AP.3
Cod poștal
060345
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4772
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al incaltamintei si articolelor din piele, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, DAVID ŞI MARIA ÎNCĂLŢĂMINTE SRL a raportat o cifră de afaceri de 233.498 lei, un profit net de 53.534 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 458.821 lei2017 · Cifra de afaceri: 327.264 lei2018 · Cifra de afaceri: 243.408 lei2019 · Cifra de afaceri: 189.572 lei2020 · Cifra de afaceri: 145.533 lei2021 · Cifra de afaceri: 173.886 lei2022 · Cifra de afaceri: 183.857 lei2023 · Cifra de afaceri: 249.381 lei2024 · Cifra de afaceri: 335.214 lei2025 · Cifra de afaceri: 233.498 lei2016 · Profit net: 29.489 lei2017 · Profit net: −14.936 lei2018 · Profit net: −23.857 lei2019 · Profit net: 7.131 lei2020 · Profit net: −27.798 lei2021 · Profit net: −28.951 lei2022 · Profit net: −31.683 lei2023 · Profit net: 15.055 lei2024 · Profit net: 50.975 lei2025 · Profit net: 53.534 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 458.821 lei459 mii'162017: 327.264 lei'172018: 243.408 lei'182019: 189.572 lei'192020: 145.533 lei'202021: 173.886 lei'212022: 183.857 lei'222023: 249.381 lei'232024: 335.214 lei'242025: 233.498 lei233 mii'25
Profit net lei
2016: 29.489 lei'162017: −14.936 lei'172018: −23.857 lei'182019: 7.131 lei'192020: −27.798 lei'202021: −28.951 lei'212022: −31.683 lei−32 mii'222023: 15.055 lei'232024: 50.975 lei'242025: 53.534 lei54 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru DAVID ŞI MARIA ÎNCĂLŢĂMINTE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 233.498 lei în scădere față de 2024 53.534 lei în creștere față de 2024 72.674 lei în scădere față de 2024 683 lei 65.485 lei 862 lei 1
2024 335.214 lei în creștere față de 2023 50.975 lei în creștere față de 2023 167.304 lei în scădere față de 2023 8.900 lei 100.316 lei −52.827 lei 1
2023 249.381 lei în creștere față de 2022 15.055 lei în creștere față de 2022 209.355 lei în scădere față de 2022 40.636 lei 59.188 lei −103.803 lei 1
2022 183.857 lei în creștere față de 2021 −31.683 lei în scădere față de 2021 227.444 lei în scădere față de 2021 72.554 lei 33.343 lei −118.858 lei 1 în scădere față de 2021
2021 173.886 lei în creștere față de 2020 −28.951 lei în scădere față de 2020 240.144 lei în scădere față de 2020 104.472 lei 46.114 lei −87.175 lei 2 în creștere față de 2020
2020 145.533 lei în scădere față de 2019 −27.798 lei în scădere față de 2019 242.189 lei în creștere față de 2019 136.428 lei 42.963 lei −58.224 lei 1 în scădere față de 2019
2019 189.572 lei în scădere față de 2018 7.131 lei în creștere față de 2018 129.834 lei în creștere față de 2018 4.435 lei 92.778 lei −30.426 lei 2 în scădere față de 2018
2018 243.408 lei în scădere față de 2017 −23.857 lei în scădere față de 2017 87.836 lei în scădere față de 2017 6.777 lei 41.552 lei −37.557 lei 3 în scădere față de 2017
2017 327.264 lei în scădere față de 2016 −14.936 lei în scădere față de 2016 152.197 lei în creștere față de 2016 9.822 lei 125.916 lei −13.700 lei 4
2016 458.821 lei 29.489 lei 90.092 lei 16.569 lei 149.113 lei 77.825 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.