DAVISART STUDIO S.R.L.

DAVISART STUDIO S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 41286547, Nr. Reg. Com. J08/2099/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7420 - Activitati fotografice. Societatea a fost înființată la data de 20 iunie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. TĂBĂCARI, BL.5, SC.A, AP.12, cod poștal 505200. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DAVISART STUDIO S.R.L.
CUI
41286547
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J08/2099/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 iunie 2019
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. FĂGĂRAŞ, STR. TĂBĂCARI, BL.5, SC.A, AP.12
Cod poștal
505200
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7420
Domeniu de activitate
Activitati fotografice

Situații financiare

În 2025, DAVISART STUDIO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.750 lei, o pierdere netă de 16.306 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 8.040 lei2020 · Cifra de afaceri: 33.780 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.314 lei2022 · Cifra de afaceri: 13.600 lei2023 · Cifra de afaceri: 14.180 lei2024 · Cifra de afaceri: 23.335 lei2025 · Cifra de afaceri: 18.750 lei2019 · Profit net: 5.242 lei2020 · Profit net: 24.050 lei2021 · Profit net: 8.025 lei2022 · Profit net: 10.133 lei2023 · Profit net: 1.457 lei2024 · Profit net: 509 lei2025 · Profit net: −16.306 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 8.040 lei20192020: 33.780 lei34 mii20202021: 10.314 lei20212022: 13.600 lei20222023: 14.180 lei20232024: 23.335 lei20242025: 18.750 lei19 mii2025
Profit net lei
2019: 5.242 lei20192020: 24.050 lei24 mii20202021: 8.025 lei20212022: 10.133 lei20222023: 1.457 lei20232024: 509 lei20242025: −16.306 lei−16 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru DAVISART STUDIO S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 18.750 lei în scădere față de 2024 −16.306 lei în scădere față de 2024 8.330 lei în creștere față de 2024 39.769 lei 1.870 lei 33.309 lei —
2024 23.335 lei în creștere față de 2023 509 lei în scădere față de 2023 7.152 lei în scădere față de 2023 49.648 lei 7.119 lei 49.615 lei —
2023 14.180 lei în creștere față de 2022 1.457 lei în scădere față de 2022 11.150 lei în creștere față de 2022 59.527 lei 729 lei 49.106 lei —
2022 13.600 lei în creștere față de 2021 10.133 lei în creștere față de 2021 434 lei în creștere față de 2021 71.767 lei 1.399 lei 47.649 lei —
2021 10.314 lei în scădere față de 2020 8.025 lei în scădere față de 2020 121 lei în scădere față de 2020 84.008 lei 3.599 lei 37.516 lei 1
2020 33.780 lei în creștere față de 2019 24.050 lei în creștere față de 2019 2.744 lei în scădere față de 2019 96.249 lei 13.405 lei 29.491 lei 1
2019 8.040 lei 5.242 lei 3.233 lei 79.960 lei 62.241 lei 5.442 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare