DECOR LEVENTE S.R.L.

Radiată din 16 februarie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

DECOR LEVENTE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Satu Mare, România. Date de identificare: CUI 39064115, Nr. Reg. Com. J30/257/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 22 martie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DIANA, NR.34, cod poștal 440017. Societatea este radiată din data de 16 februarie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
DECOR LEVENTE S.R.L.
CUI
39064115
Stare
Radiată din 16 februarie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J30/257/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 martie 2018
Județ
Satu Mare
Sediul social
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. DIANA, NR.34
Cod poștal
440017
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, DECOR LEVENTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 45.482 lei, o pierdere netă de 52.422 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20182019202020222018 · Cifra de afaceri: 196.000 lei2019 · Cifra de afaceri: 251.087 lei2020 · Cifra de afaceri: 271.850 lei2022 · Cifra de afaceri: 45.482 lei2018 · Profit net: 71.600 lei2019 · Profit net: −48.433 lei2020 · Profit net: 127.924 lei2022 · Profit net: −52.422 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 196.000 lei20182019: 251.087 lei20192020: 271.850 lei272 mii20202022: 45.482 lei45 mii2022
Profit net lei
2018: 71.600 lei20182019: −48.433 lei20192020: 127.924 lei128 mii20202022: −52.422 lei−52 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru DECOR LEVENTE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 45.482 lei în scădere față de 2020 −52.422 lei în scădere față de 2020 133.182 lei în creștere față de 2020 — 7.687 lei −125.495 lei 2 în scădere față de 2020
2020 271.850 lei în creștere față de 2019 127.924 lei în creștere față de 2019 39.985 lei în scădere față de 2019 2.834 lei 185.442 lei 148.291 lei 5 în scădere față de 2019
2019 251.087 lei în creștere față de 2018 −48.433 lei în scădere față de 2018 113.828 lei în scădere față de 2018 3.442 lei 133.753 lei 23.367 lei 8 în scădere față de 2018
2018 196.000 lei 71.600 lei 120.808 lei 131 lei 192.477 lei 71.800 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.